Na 19 Niedzielę Zwykłą 09.08. 2015r.

Ogłoszenia Parafialne Na 19 Niedzielę Zwykłą 09.08. 2015r.

 Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki przed kościołem  będą przeznaczone na dalsze prace budowlane, oraz na spłatę rat. W ostatnim czasie zapłaciliśmy kolejną ratę za parking. Za około 2 tygodnie firma budująca parking wróci i będą kontynuowane prace.

 Za każdy dar serca składam Wielkie Bóg Zapłać. 

  1. Msza Święta wieczorna w niedzielę wakacyjną o godz. 20.00.
  2. W wakacje biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  3. W czwartek z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie połączone z różańcem i procesją po Mszy Świętej o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszam.
  4. W sobotę przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte jak w niedziele wakacyjną, wieczorna o godz. 20.00. Podczas mszy święcenie ziół i kwiatów. Wiązanki będą przed kościołem. Ofiary z tych wiązanek zostaną przeznaczone na zakup nowego parafialnego sztandaru.
  5. Od poniedziałku do piątku przeżywaliśmy półkolonie w naszej parafii. Dzieciom za udział, a opiekunkom za wielką pomoc – ks. Wikariuszowi, oraz młodzieży na czele z Wojtkiem, Beatą i Asią – składam Wielkie Bóg Zapłać.
  6. Polecamy Przewodnik Katolicki, Idziemy, oraz Gość Niedzielny.
  7. Proszę w tygodniu o potwierdzenie uczestnictwa w wrześniowej pielgrzymce do Grecji – śladami św. Pawła poprzez wpłatę ostatniej raty.
  8. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.