Ogłoszenia Parafialne Na 20 Niedzielę Zwykłą 20.08. 2017r.

Ogłoszenia Parafialne Na 20 Niedzielę Zwykłą 20.08. 2017r.

  1. Dziś przed kosciołem zbiórka Caritas na poszkodowanych w wichurze i Za dar solidarności i miłosierdzia wobec poszkodowanych       składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  2. W sobotę uroczystość M. B. Częstochowskiej. Dodatkowa Msza Święta o godz 10.00.
  3. W sobotę nasz kleryk Krzysztof Jaskulski w kościele św. Michała Archanioła w Wrocławiu złoży profesję wieczystą. Prosze o modlitwę w      Jego intencji, oraz o nowe powołania z naszej parafii.
  4. Za tydzień w niedzielę o godz 9.30 Msza Świeta w intencji solenizanta Bartka – naszego wikariusza.
  5. W wakacje biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  6. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
  7. W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Józef Bręk w 89 r. życia, zam. OPL8. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu…..
  8. W sobotę 2 września pragniemy dla seniorów zorganizować wyjazd , połączony z uczestnictwem w spotkaniu „Lednica dla seniorów”.                      Zbiórka o godz 12.00 przed naszym kościołem a powrót około godz          19.00. Zapisy w biurze. Zapraszamy serdecznie seniorów.
  9. W niedzielę 3 września na rozpoczęcie roku szkolnego dla rodzin pragniemy zorganizować spotkanie nad jeziorem w okolicach Kórnika. Dojazd samochodami. Zbiórka przed kościołem o godz.                15.00. W programie nabożeństwo przy Krzyżu w Biernatkach, a                    następnie, gry i zabawy oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski.                   Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.