Na 3 Niedzielę Zwykłą 26. 01. 2020r.

 1. Dziś o godz 12.15 śpiewał będzie chór Canticum Novum. Po Mszy Świętej koncert kolęd.
 2. Muzyczne wielbienie ze Wspólnotą Poznanie Jezusa w poniedziałek o godz 19.00 w kaplicy.
 3. W wtorek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie w salce – Wspólnoty Krwi Chrystusa.
 4. W wtorek z racji 28 dnia miesiąca o godz 21.00 apel Jasnogórski w kościele jako przygotowanie do nawiedzenia M. Bożej Częstochowskiej, które będziemy przeżywać 28 maja.
 5. W piątek wspomnienie św. Jana Bosko. Msza Święta odpustowa u Księży Salezjanów o godz. 18.00.
 6. W tym tygodniu I sobota miesiąca. Po Mszy Świętej porannej nabożeństwo ku czci Matki Bożej.
 7. W sobotę ks. Paweł od godz 9.00 i ks. Bartek od godz. 9.30 odwiedzą chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 8. Za tydzień święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie na każdej mszy św. święcimy gromnice. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc klasztorom klauzurowym oraz na radio Emaus.
 9. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gościa Niedzielnego.
 10. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 11. Jutro kolęda dodatkowa od godz 16.00. Osoby, które nie mogły przyjąć a chcą to prosimy o kontakt w zakrystii lub biurze parafialnym.  Jeszcze raz dziękujemy za serdeczne przyjęcie i za ofiary złożone podczas kolędy, które zostaną przeznaczone na organy. Bóg Zapłać.
 12. Serdeczne Bóg Zapłać składamy kolejnym 7 rodzinom i osobom samotnym, które włączyły się w budowę organów piszczałkowych poprzez nabycie 4 złotych i 3 srebrnych cegiełek. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach. Organy chcemy poświęcić w maju na 100 lecie urodzin JPII.
 13. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Władysław Starzyński w 88 r. życia, zam. OPL 7, oraz śp. Teodozja Wullert w 84 r. życia, OPL 13. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu….Dobry Jezu…..

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.