Ogłoszenia duszpasterskie

XI. Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024 r.

1.​Tłusta niedziela u Boromeusza – w niedzielę i poniedziałek (czyli 16 i 17 czerwca) grupa Caritas zbiera tłuszcze (olej, oliwa, masło, margaryna, smalec) dla jadłodajni prowadzonej przez siostry elżbietanki na ulicy Łąkowej. Dary można zostawiać w przedsionku kościoła. Taka akcja będzie prowadzona w trzecią niedzielę każdego miesiąca, bo wtedy siostry modlą się w intencji ofiarodawców.

2.​Strefa Kibica w naszej parafialnej auli Jana Pawła II już dzisiaj od 14:30. Serdecznie zapraszamy. Można zaopatrzyć się we własne przekąski i napoje.

3.​Spotkanie Różańca Przytulańca w poniedziałek. Zapraszamy na mszę świętą a po niej na spotkanie w auli Jana Pawła II. Temat spotkania: „Wakacje z Bogiem, czyli jak zatroszczyć się w tym czasie o najmłodszych”.

4.​Ostatnie przed wakacjami spotkanie grupy młodzieżowej we wtorek o 19 w salce w piwnicy.

5.​Zapraszamy na Krąg biblijny w czwartek o 18:50 do sali białej.

6.​Spotkanie dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka w czwartek o 19 w kawiarence.

7.​Zapraszamy na wspólne kibicowanie Polskiej drużynie piłkarskiej w meczu z Austrią do auli Jana Pawła II w piątek od godz. 17:30.

8.​Zapraszamy wszystkich chorych i starszych wraz z bliskimi na Dzień chorego, który przeżywać będziemy w najbliższą sobotę. Msza św. z udzieleniem sakramentu chorych o 11:00, a po niej zapraszamy do auli na spotkanie przy kawie.

9.​Przypominamy o zgłoszeniach na półkolonie parafialne, które odbędą się od 22 do 26 lipca. Plakaty umieszczone są w gablotach, zgłoszenia można pobrać w zakrystii i dostarczyć najpóźniej do niedzieli 23 czerwca wraz z wpłatą 50 zł. Ilość miejsc ograniczona.

10. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym.

11. W minionym tygodniu odeszli do Pana Boga z naszej wspólnoty parafialnej: śp. Marianna Kasprzyk l. 99 zam. OPL 5 oraz śp. Czesław Olejniczak l. 83 zam. OPL 6. Wieczny odpoczynek…

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!