Ogłoszenia duszpasterskie

XIV. Niedziela Zwykła – 7 lipca 2024 r.

1.​Spotkanie dla rodziców i rodziców chrzestnych przed chrztem dziecka w czwartek o 19 w kawiarence.

2. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na wieczorną Eucharystię a po niej różaniec i procesja fatimska z figurą Matki Bożej. Tego dnia nasza parafia bierze udział w duchowej pielgrzymce na Jasną Górę. Podczas Mszy Świętej i nabożeństwa fatimskiego będziemy się modlić „za wszystkich zaangażowanych w duszpasterstwo”. Serdecznie zapraszamy do wspólnego przeżycia tego czasu.

3.​Zapraszamy na wspólne kibicowanie podczas finału Euro 2024 do auli św. Jana Pawła II w niedzielę 14 lipca od godz. 20:45.

4.​Bardzo prosimy o uiszczenie wpłat na półkolonie dla dzieci do niedzieli 14 lipca. Wpłat można dokonać w zakrystii u ks. Jakuba lub przelewem na podany w sms numer z dopiskiem „półkolonie – imię i nazwisko dziecka lub dzieci”. Półkolonie rozpoczną się w poniedziałek 22 lipca. Bliższe informację w przyszłą niedzielę.

5. Biuro parafialne od poniedziałku do piątku od razu po porannej i wieczornej mszy świętej.

6. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które w minionym tygodniu troszczyły się o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym. Dziękujemy osobom, które pomogły w przyjęciu pielgrzymów zmierzających do Częstochowy zarówno w domu parafialnym jak i domach prywatnych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy błogosławionej niedzieli i dobrego tygodnia!