- Dziś kończymy okres wakacji letnich. Msza św. w niedzielę wieczorem odprawiane od przyszłego tygodnia o 19:00, natomiast biuro parafialne czynne będzie w poniedziałek i czwartek 16:30–17:30 oraz w piątek i sobotę (poza pierwszą sobotą miesiąca) po mszy św. porannej (8:30-9:00).
- W poniedziałek rozpoczynamy nowy rok szkolny i katechetyczny: — Msza św. dla Zespołu Szkół Specjalnych nr 102 zostanie odprawiona o 10:15; — Dzieci naszej parafii, ich rodziców i nauczycieli zapraszamy tego dnia na Mszę św. z błogosławieństwem dla nich o 18:00.
- Członkowie Wspólnoty Żywego Różańca zapraszamy w środę na Mszę św. o 18:00 i spotkanie w kawiarence.
- Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy spotkana Kręgu biblijnego. Wszystkich, którzy pragną poznawać lepiej Słowo Boże zapraszamy w czwartek o 18:50 do sali białej w piwnicach domu parafialnego.
- Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam w piątek na Mszę św. i spotkanie.
- Wszystkich lektorów i psałterzystów zapraszamy w sobotę na rajd do Puszczy Zielonki. Szczegóły na grupie internetowej.
- W tym tygodniu czwartek, pierwszy piątek i sobota miesiąca: — w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej do 21:00. Proszę, aby różaniec o 20:30 poprowadzili szafarze Najśw. Saktamentu; — w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od 17:00. Co piętnaście minut będzie udzielana Komunia Św. dla dzieci; — w sobotę o 7:40 Godzinki, o 8:00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP, piętnastominutowe rozważanie i różaniec.
- Ksiądz Jakub odwiedzi swoich chorych z sakramentami w sobotę od 9:30.
- W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o 11:00 odbędzie się poświęcenie tornistrów. Zapraszamy zwłaszcza uczniów klas pierwszych.
- Rówież przyszłą niedzielę na Mszę św. 12:30 zapraszam członkowie Domowego Kościoła.
- Wkrótce: — Dzieci klas 3, które pragną przystąpić w do I Komunii św. oraz rodziców na Mszę św. o 18:00 i spotkanie organizacyjne w piątek 12 września; — Spotkanie młodzieży przygotowania do bierzmowania z klasy 7 odbędzie się w poniedziałek 8 września o 19:00, natomiast z klasy 8 w czwartek 11 września o 19:00; — Spotkanie młodzieżowej grupy oazowej we wtorek 9 września o 19:00; — Spotkanie ministrantów odbędzie się w sobotę 13 września wyjątkowo o 8:45.
- Zbliża się termin pielgrzymki parafialnej na Mazury i Litwę (27.09-1.10). Pielgrzymów prosimy, aby wpłacali drugą ratę.
- Bardzo dziękujemy za wszelką życzliwość oraz wyrazy troski o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym.
Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy Bożego błogosławieństwa.
_________________________________________________________________________________________
