Na 5 Niedzielę Wielkanocną 24 .04. 2016r.

 Ogłoszenia Parafialne Na 5 Niedzielę Wielkanocną 24 .04. 2016r.

 1. Zgodnie z wolą Papieża Franciszka dziś przed kościołem zbiórka do puszek na dotkniętych biedą i wojną mieszkańców Ukrainy. Za gest miłosierdzia i wsparcie cierpiących składamy serdeczne Bóg Zapłać.
 2. Spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej w środę o godz. 19.00 w kawiarence.
 3. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla  klasy II Gm – grupa dziewczyn w środę o godz. 19.00.
 4. Od przyszłej niedzieli nabożeństwa majowe. W soboty i  niedziele o godz. 17.30, a od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Świętej,
 5. W piątek po Bożym Ciele, czyli 27 maja pragniemy zorganizować jednodniową parafialną pielgrzymkę do Lichenia. Koszt 40 zł. Zbiórka o godz. 7.00 przed kościołem a powrót około godz. 18.00. Zapisy w biurze.
 6. Msza Święta w intencji tegorocznych maturzystów zostanie odprawiona w Uroczystość Królowej Polski – 3 maja o godz. 19.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 7. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 8. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Są różnego rodzaju albumy i inne artykuły mogące służyć jako prezenty pierwszokomunijne.
 9. „Osiedle Nowe Winogrady Południe organizuje wycieczkę dla seniorów do Torunia w piątek 27 maja. Koszt 30 PLN. Szczegóły na plakacie przy kaplicy.
 10. Polecamy: Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 11. Festyn parafialny odbędzie się w niedzielę 22 maja. Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na organizację tego naszego jubileuszowego świętowania.
 12. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Ryszard Buczkowski w 69 r. życia, zam. ul. Szelągowska, oraz śp. Wanda Baranowska w 76 r. życia, zam OPL3. Zmarłych plećmy Bożemu Miłosierdziu…….Dobry Jezu…….

Drogim parafianom i miłym gościom życzymy owocnego przeżywania czasu Wielkanocnego.