Na 15 Niedzielę Zwykłą 10. 07. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na 15 Niedzielę Zwykłą 10. 07. 2016r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła  będą przeznaczone na dalsze prace przy budowie, oraz na spłatę rat.

W ostatnim czasie zapłaciliśmy kolejną ratę za parking, oraz za witraże, które 2 tygodnie temu zostały zamontowane w kopule naszego kościoła.

Przy wyjściu z kościoła można nabyć cegiełki jako pamiątkę włączenia się w tworzenie tych witraży. 

Wszystkim dobrodziejom składam Wielkie Bóg Zapłać.

  1. Msza Święta wieczorna w niedziele lipca i sierpnia o godz 20.00.

W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

  1. Jutro będziemy gościć tzw. duchową pielgrzymkę, czyli osoby, które z różnych powodów fizycznie nie mogą pielgrzymować pieszo na Jasną Górę, ale łączą się duchowo. W naszej świątyni o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, a o godz. 18.00 – Msza Święta z okolicznościowym kazaniem wygłoszonym przez ks. dr Jana Glapiaka.
  2. W środę z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie. Różaniec i procesja po Mszy Świętej wieczornej. Bardzo serdecznie zapraszamy.
  3. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta rozpoczynająca obóz formacyjno – wypoczynkowy dla dzieci nad morzem. Zbiórka przed kościołem o godz. 7.40.
  4. Od poniedziałku do piątku przeżywaliśmy półkolonie w naszej parafii. Dzieciom za udział i prowadzącym: młodzieży na czele z Wojtkiem, Asią i Michałem składam serdeczne Bóg Zapłać.
  5. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
  6. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Obok asortymentu religijnego są też różnej grubości zeszyty i bloki.
  7. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Barbara Woźnica w 83 r. życia, zam. OPL 1. Zmarłą polećmy Bożej Opatrzności….Dobry Jezu…
  8. Wspólnota Miłosierdzia Bożego przy parafii św. Stanisława Kostki organizuje 28 sierpnia pielgrzymkę do Głogowca i Świnic Warckich – miejsca urodzin i chrztu św. siostry Faustyny. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
  9. Na tablicy ogłoszeń można również przeczytać program nawiedzenia relikwii bł. Pier Georgio Frassatiego które będą w Poznaniu w dniach od 14 do 16 lipca w parafii Miłosierdzia Bożego, a następnie u Ojców Dominikanów.

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.