Ogłoszenia duszpasterskie

Na III Niedzielę Wielkanocną 30. 04. 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na III Niedzielę Wielkanocną 30. 04. 2017 r.

 1. Dziś gościmy Księży Kleryków naszego seminarium, którzy głoszą słowo Boże a po Mszach Świętych przed kościołem zbierają ofiary na utrzymanie seminarium. Za wsparcie tej duchowej uczelni składamy Bóg Zapłać.
 2. Od jutra nabożeństwa majowe po wieczornej Mszy Świętej, a w soboty i  niedziele o godz. 17.30.
 3. Jutro wspomnienie św. Józefa. Dodatkowa Msza Święta za naszą Ojczyznę o godz. 10.00.
 4. Spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego w wtorek po wieczornej Mszy Świętej.
 5. W środę Uroczystość N. M. P. Królowej Polski. Msze Święte jak w każdą niedzielę. O godz. 19. 30 w intencji tegorocznych maturzystów.
 6. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 do 18.00 i piątek od godz. 16.00 do 18.00, a dla młodzieży od godz. 19.00 do 19.30.
 1. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach duchowej szkoły – myśli i dziedzictwa św. Jana Pawła II. Msza Święta w czwartek o godz. 18.00 z kazaniem wprowadzającym, a po Mszy Świętej konferencja, którą wygłosi filipin ks. dr Adam Adamski.
 2. Z racji I piątku miesiąca Msza Święta młodzieżowa w piątek o godz. 19.30.
 3. W sobotę od godz. 9.00 – ks. Paweł odwiedzi chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą, a ks. Bartek w sobotę 13 maja.
 4. W sobotę pielgrzymka rodzinna do Częstochowy. Zbiórka o godz. 5.15 przed kościołem. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa osób, które jeszcze nie dokonały wpłaty.
 5. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 6. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Są różnego rodzaju artykuły mogące służyć jako prezent I Komunijny. Można również odbierać alby pierwszokomunijne.
 7. Polecamy: Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 8. Za tydzień przed kościołem będzie można złożyć ofiarę na organizację tegorocznego festynu, który będziemy przeżywać w niedzielę 28 maja.
 9. W przyszłą niedzielę zapraszamy na mszę św. o 19.30 kandydatów do bierzmowania z klasy III Gimnazjum wraz z rodzicami. Po Mszy św. krótkie spotkanie dla rodziców w celu omówienia sakramentu bierzmowania.
 10. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Helena Falk w 86 r. życia, zam. OPL 5, śp. Hieronim Ostrowski w 84r. życia, zam. OPL 5, oraz śp. Kinga Skibińska w 39 r. życia, zam OPL 3. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu……

Drogim parafianom i miłym gościom życzymy owocnego przeżywania czasu Wielkanocnego