Na IV Niedzielę Wielkanocną 07. 05. 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na IV Niedzielę Wielkanocną 07. 05. 2017 r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na zorganizowanie tegorocznego festynu. Za każdy dar serca składamy Bóg Zapłać.
 2. Dzisiaj po wieczornej mszy św. o 19.30 spotkanie dla rodziców kandydatów do bierzmowania z klasy III Gimnazjum.
 3. Nabożeństwa majowe w soboty i niedziele o godz. 17.30, a od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy Świętej.
 4. Jutro uroczystość św. Stanisława – Głównego Patrona Polski.
 5. W wtorek o godz. 19.00 w kawiarence spotkanie osób zaangażowanych w przygotowanie festynu.
 6. W środę Msza Święta o godz. 18.00 – w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, Ojczyzny i parafii, a po Mszy Świętej spotkanie w kawiarence.
 7. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klasy I Gimnazjum – grupa dziewczyn w środę o godz. 19.00.
 8. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej krąg biblijny.
 9. Spotkanie modlitewne dla małżeństw i młodych osób samotnych w piątek o godz. 19.00. W programie adoracja przed Najświętszym Sakramentem w oprawie słowno muzycznej w kaplicy – rodzinne wielbienie z udziałem domowego kościoła.
 10. W sobotę od godz. 9.30 – ks. Bartek odwiedzi chorych i starszym wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 11. W sobotę z okazji 13 dnia miesiąca na pamiątkę objawień w Fatimie, różaniec połączony z procesją Fatimską po wieczornej Mszy Świętej.
 12. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw. niedziela budowlana.
 13. W tym tygodniu próba dla dzieci przed I Komunią Świętą w kościele: grupa I w czwartek o godz. 17.00, natomiast grupa II w piątek o godz. 17.00.
 14. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 15. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Są różnego rodzaju albumy i inne artykuły mogące służyć jako prezenty pierwszokomunijne. Można również odbierać alby.
 16. Polecamy: Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny.
 17. Za tydzień I Komunia Święta dla dzieci z szkoły nr 102 o godz. 13.30.
 18. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Lednicę w sobotę 3 czerwca. Zapisy u ks. Bartłomieja do 21 maja. Koszt to 30 zł.
 19. Od 5 do 9 września pragniemy zorganizować 5 dniową parafialną pielgrzymkę na Ziemię Zamojską z udziałem ks. Bartka. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy kaplicy. Zapisy w biurze.
 20. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Janina Mioduszewska w 84 r. życia, zam. OPL 6, śp. Łucja Gnatowska w 81 r. życia, zam. OPL 15, oraz śp. Anna Tuliszka w 84 r. życia, zam. ul. Wilczak 4. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu……..Dobry      Jezu……
 21. Festyn parafialny będziemy przeżywać w niedzielę 28 maja od godz. 14.00 do 21.00. Główne nagrody to m.in.: pierwsza nagroda to samolotowa wycieczka do Rzymu, druga samolotowa pielgrzymka do Fatimy, oraz komputer Laptop, tablet, rower, wizyta u kosmetyczki, fryzjera, koszyk z jajkami, oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Jeśli rodzina lub firma chciałaby     jakiś nowy przedmiot, coś – ofiarować na loterię losową lub         fantową to prosimy o kontakt w zakrystii lub biurze parafialnym. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Drogim parafianom i miłym gościom życzymy pięknego świętowania.