Na V Niedzielę Wielkanocną 14. 05. 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na V Niedzielę Wielkanocną 14. 05. 2017 r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła  będą przeznaczone na dalsze prace przy budowie, oraz na spłatę rat. W środę zostanie zamontowany kolejny  nowy wiraż w dużym oknie na klatce schodowej prowadzącej na chór. Są nowe cegiełki jako pamiątkę włączenia się w budowę witraży w dużych oknach naszego kościoła. 

Wszystkim dobroczyńcom składam Wielkie Bóg Zapłać. 

 1. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe po wieczornej mszy, a w sobotę i niedzielę o godz 17.30.
 2. Dziś I Komunia Święta dzieci z szkoły nr 102 o godz 13.30.
 3. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla klasy I Gimnazjum – grupa chłopców w środę o godz. 19.15.
 4. Za tydzień I Komunia Święta o godz. 10.30 i 12.30 w kościele. Msze Święte za tydzień przed południem w kaplicy. Spowiedź dla dzieci w sobotę: grupa I o godz. 9.00, grupa II o godz. 10.15 a dla rodziców i rodziny od godz. 17.00 do 18.00. Próba dla dzieci przed uroczystością I Komunii: grupa I – poniedziałek i czwartek o godz. 17.00, grupa II – wtorek i piątek o godz. 17.00.
 5. Polecamy prasę katolicką.
 6. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 7. Zapraszamy młodzież na wyjazd na Lednicę w sobotę 3 czerwca. Zapisy u Bartłomieja do 21 maja. Koszt to 30 zł.
 8. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. ą różnego rodzaju albumy i inne pamiątki mogące służyć jako prezenty pierwszokomunijne. Można również odbierać alby.
 9. Od 5 do 9 września pragniemy zorganizować 5 dniową parafialną pielgrzymkę na Ziemię Zamojską z udziałem ks. Bartka. Program jest wywieszony na tablicy ogłoszeń przy kaplicy. Zapisy w biurze. Mamy jeszcze kilka miejsc wolnych.
 10. Nasz organista p. Robert organizuje wycieczkę na Warmię i Mazury w dniach od 14 do 19 sierpnia. Szczegóły na tablicy ogłoszeń przy kaplicy.
 11. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. …………. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności……..Dobry Jezu……
 12. Festyn parafialny będziemy przeżywać w niedzielę 28 maja od godz 14.00 do 21.00. Losy można nabywać przed kościołem i w sklepiku. Główne nagrody to m.in.: samolotowa wycieczka do Rzymu, samolotowa pielgrzymka do Fatimy, komputer Laptop, tablet, rower, wizyta u kosmetyczki, fryzjera….oraz wiele innych atrakcyjnych nagród. Jeśli rodzina lub firma chciałaby jakiś nowy przedmiot, coś – ofiarować na loterię losową to prosimy o kontakt w zakrystii lub biurze parafialnym. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg Zapłać. Chciałbym już dzisiaj zwrócić się z uprzejmą prośbą do niewiast o upieczenie placka na festyn. Rok temu było 120 blach i jeszcze zabrakło. Słodkości będzie można w dniu festynu przed południem przynosić do kawiarenki. I za taki dar serca również składam serdeczne podziękowanie.            

 Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.