Ogłoszenia Parafialne 09.07.2017

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła będą przeznaczone na dalsze prace przy budowie oraz na spłatę rat. Trwają prace projektowe nad kolejnymi witrażami w dużych oknach. Wszystkim dobroczyńcom składam Wielkie Bóg Zapłać.                     

  1. Msza Święta wieczorna w niedziele lipca i sierpnia o godz 20.00.

W lipcu i sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz po rannej i wieczornej Mszy Świętej.

  1. W czwartek 13 lipca będziemy gościć w naszej parafii tzw. duchową pielgrzymkę, czyli osoby, które z różnych powodów fizycznie nie mogą pielgrzymować pieszo na Jasną Górę, ale łączą się duchowo. W naszej świątyni o godz. 17.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, o godz. 18.00 Msza Święta z okolicznościowym kazaniem wygłoszonym przez dr. Jana Glapiaka, a następnie różaniec i procesja fatimska. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  2. W sobotę o godz. 8.00 Msza Święta rozpoczynająca obóz formacyjno – wypoczynkowy dla dzieci w górach. Zbiórka przed kościołem o godz. 7.40.
  3. Od poniedziałku do piątku przeżywaliśmy półkolonie w naszej parafii. Dzieciom za udział i prowadzącym: młodzieży na czele z ks. Bartkiem, p. Dorotą i Agnieszką, która przygotowywała animatorów składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  4. Polecamy Przewodnik Katolicki oraz Gość Niedzielny.
  5. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku. Obok asortymentu religijnego są też różnej grubości zeszyty i bloki.
  6. Witamy w naszej wspólnocie parafialnej nowego organistę p. Michała. Życzymy wysokich tonów oraz wiele radości z grania i służenia swoim talentem Panu Bogu i naszej wspólnocie. Szczęść Boże.
  7. W tym tygodniu odeszła do Pana śp. Danuta Konkiewicz, zam. os. Kosmonatuów. Zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu. R.I.P.

Dzieciom i młodzieży oraz wszystkim udającym się na urlop życzymy dużo słońca i pięknego wypoczynku.