Na 22 Niedzielę Zwykłą 3. 09. 2017r.

Ogłoszenia Parafialne Na 22 Niedzielę Zwykłą 3. 09. 2017r.

1.   Dziś gościmy misjonarza z Kamerunu, który głosi Słowo Boże a po Mszach zbiera ofiary na misje. Bóg Zapłać za wsparcie.

2.   Dziś wieczorna Msza Święta o godz. 18.00 i 19.30 – w sposób szczególny dla młodzieży.

3. Jutro rozpoczyna się parafialna pielgrzymka do Roztocza i Zamościa. Zbiórka przed kościołem o godz. 5.30.

4. Jutro rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Msza Święta dla Zespołu Szkół Specjalnych o godz. 10.30, a dla Zespołu Szkół Sportowych z os. Pod Lipami, oraz dla dzieci z naszej parafii o godz 18.00. Zapraszamy na modlitwę dzieci, rodziców i nauczycieli.

5.   Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca , rodzin, Ojczyzny i parafii w środę o godz. 18.00. Spotkanie wspólnoty po Mszy Świętej w kawiarence.

6.    Ze względu, że nasza parafia powstała jako wotum wdzięczności za pontyfikat św. Jana Pawła II pragniemy w I czwartek miesiąca z wyjątkiem stycznia – kontynuować spotkania w duchowej szkole myśli i dziedzictwa św. Jana Pawła II. W czwartek o godz. 18.00 Msza Święta z kazaniem wprowadzającym, a po Mszy Świętej konferencja którą wygłosi filipin ks. dr Adam Adamski na temat: „Światowe Dni Młodzieży – Rzymskie początki 1984-86”. Bardzo serdecznie zapraszamy.

7.   W piątek Święto Narodzenia N. M. P. Dodatkowa Msza Święta o godz 10.00. Na każdej Mszy Świętej akt zawierzenia naszej parafii Niepokalanemu Sercu Maryi.

8.   Polecamy Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.

9.    Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.

10.               Za tydzień 2 niedziela miesiąca, w naszej parafii tzw. niedziela budowlana.

11.                Za tydzień w niedzielę o godz 11.00 poświęcenie tornistrów dzieciom, szczególnie klas pierwszych i przedszkolakom.

12.                Pani radca prawny Barbara będzie bezpłatnie udzielać porad w poniedziałek od godz 18.00 do 19.00 w kawiarence.

13.                W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Stefan Talarczyk w 98 r. życia, zam. ul. Zagrodnicza. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu…..

14.                Dziś na rozpoczęcie roku szkolnego dla rodzin pragniemy zorganizować spotkanie nad jeziorem w okolicach Kórnika. Dojazd samochodami. Zbiórka przed naszym kościołem o godz. 15.00. W programie nabożeństwo przy Krzyżu w Biernatkach, a następnie, gry i zabawy oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi.

15.                 Ks. Arcybiskup zaprasza na koronację M. Boskiej Literackiej za tydzień w niedzielę do Buku. Msza Święta o godz 12.00 na stadionie.

16.                Dziś przed kościołem młodzi rozdają ulotki zapraszające młodzież i studentów do duszpasterstwa naszej parafii. Szczegóły na ulotkach oraz banerze.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.