Na 28 Niedzielę Zwykłą 15.10.2017r.

Ogłoszenia Parafialne na 28 Niedzielę Zwykłą 15.10.2017r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia, czyli na stypendia dla młodzieży uzdolnionej a niezamożnej. Bóg Zapłać za wsparcie tego pięknego dzieła św. Jana Pawła II.
 2. Różaniec od poniedziałku do piątku po mszy świętej wieczornej, a w sobotę i niedzielę o godz 17.30. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz 17.00 w kaplicy. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 3. Jutro – dnia 16 października obchodzić będziemy 39. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na Papieża. Jest to dzień całodziennej adoracji w naszej parafii od godz 8.30 – 17.30 w kościele. Znajdźmy kochani choć chwilę czasu, żeby przybyć na adorację.
 4. Spotkanie dla młodzieży klasy II gimnazjum w poniedziałek o godz 17.00 w salce.
 5. W środę po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Bractwa Nauki Chrześcijańskiej do kawiarenki. Temat spotkania: Z niczego nic, czyli o stworzeniu świata. Prelekcję poprawi s. dr Anna Murawska, Urszulanka.
 6. Spotkanie z p. Szymonem Hołownią w czwartek o godz. 19.30 w kościele. Bardzo serdecznie zapraszamy młodzież, również kandydatów do bierzmowania i starszych – po prostu wszystkich. Jestem przekonany, że będzie to bardzo ciekawa rozmowa dotycząca życia i doświadczenia Pana Boga. Na zakończenie będzie można nabyć książki p. Szymona oraz złożyć ofiarę na fundację: „Fabryka marzeń”.
 7. Spotkanie dla dzieci z szkoły nr 102 jako przygotowanie do I Komunii św. w piątek o godz. 17.00.
 8. W piątek o godz. 20.00 wieczór papieski – adoracja z modlitwą uwielbienia prowadzoną przez grupę młodzieży oraz grupę małżeństw i osób samotnych. Zapraszamy nie tylko młodzież, ale wszystkich, którzy chcą uwielbić Boga. Modlitwa uwielbienia jest piękną formą wyrażenia miłości do Boga, jako naszego Stwórcy.
 9. Za tydzień niedziela Misyjna. Przed kościołem zbiórka na misje.
 10. Za tydzień rekolekcje z św. Janem Pawłem II, które będzie głosił dominikanin ojciec Maciej Zięba.
 11. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Piotr Hryszkiewicz w 59 r. życia, zam. OPL 15, oraz Bronisław Bartkowiak w 76 r. życia, zam. OPL 11. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu
 12. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 13. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 14. W najbliższy czwartek pierwsze spotkanie w reaktywowanym klubie: „Maluszka u Boromeuszka”. Od godz. 10.00 do 12.00 zapraszamy do salki parafialnej mamy z dziećmi wieku od 2 do 6 lat. Zajęcia są bezpłatne. Na inauguracyjnym spotkaniu dla rodziców przewidziana jest dobra kawa i coś do kawy, a dla dzieci ciekawe zajęcia wszechstronnie rozwijające ich umiejętności i kompetencje. Możliwe są inne dni i godziny zajęć. Zapraszamy do udziału w sondzie dot. klubu: https://goo.gl/forms/aF4OdCwRAH89vsG52
 15. Sygnalizujemy, że za 2 tygodnie to jest wtorek 31 października odbędzie się w naszej parafii pierwszy Balik Wszystkich Świętych! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci od niemowlaka do 12 lat wraz z rodzicami. Zachęcamy do przebrania dzieci za ich świętych patronów, innych wybranych świętych lub postacie biblijne. Zaczniemy o godz. 17.00 modlitwą różańcową a następnie, w salkach parafialnych rozpocznie się około półtoragodzinna zabawa, połączona z prezentacją świętych. Zachęcamy do zapisania się poprzez formularz dostępny poniżej. Liczba uczestników jest ograniczona wielkością salek. https://goo.gl/forms/GX82DI6DKArO9pr52

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.