Ogłoszenia duszpasterskie

na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 26. 11. 2017r.

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 26. 11. 2017r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka na Caritas. Bóg Zapłać za ten gest miłości i miłosierdzia wobec potrzebujących.
 1. Spotkanie Klubu – „ Pod Dębem Karola” jutro o godz. 19.00 w kawiarence. W programie: Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich – Ojciec Maksymilian Maria Kolbe”. Szczegóły na plakacie.
 2. Spotkanie w wtorek: parafialnej rady duszpasterskiej o godz 19.00, a parafialnej rady ekonomicznej o godz 20.30.
 3. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 do 18.00, oraz w piątek od 16.00 do 18.00. Dzieciom co 15 min będzie udzielana Komunia Święta.
 4. W piątek od godz 19.00 do 19.30 spowiedź dla młodzieży. O godz 19.30 Msza Święta młodzieżowa. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o obowiązkowych spotkaniach formacyjnych oraz o udziale w Mszy Świętej i spowiedzi pierwszego piątku miesiąca.
 5. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 6. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 7. Za tydzień I niedziela adwentu i rekolekcje które będzie głosił Ojciec Roman Bielecki – dominikanin. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie, oraz kościołom prześladowanym.
 8. Za tydzień o godz 16.00 Msza Święta i poświęcenie medalików dzieciom, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Medaliki można nabyć w sklepiku.
 9. Pani radca prawny Barbara będzie bezpłatnie udzielać porad w poniedziałek od godz 18.30 do 19. 30 w salce.
 10. Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Wypisane kartki jeszcze dziś można wrzucać do skrzynki, która jest wystawiona przy ambonce. Dziś o godz 17.30 ostatni różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach.
 11. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego.
 12. Zapraszamy do parafialnego sklepiku. Są lampiony na roraty, oraz kalendarze.
 13. Spotkanie w klubie maluszka u Boromeuszka w poniedziałek o godz 12.00. Jutro w programie o 12.20 odbędzie się koncert z cyklu „Kompozytorzy pod Lupą”. Tym razem zobaczymy: GÓRALSKIE GAWĘDY u Karola Szymanowskiego. Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi.
 14. Przy wyjściu z kościoła na stoliki znajdują się obrazki z modlitwą za jednego kandydata do bierzmowania, oraz Jego rodzinę. Osoby chętne, które chciałby podjąć się takiej modlitwy do końca roku szkolnego o jak najlepsze owoce przyjęcia sakramentu bierzmowania, proszone są o zabranie obrazka.
 15. W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Jacek Pawlak w 66 r. życia,  zam. OPL 9. Zmarłego polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu…….

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.