na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 26. 11. 2017r.

Ogłoszenia Parafialne na Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata 26. 11. 2017r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka na Caritas. Bóg Zapłać za ten gest miłości i miłosierdzia wobec potrzebujących.
 1. Spotkanie Klubu – „ Pod Dębem Karola” jutro o godz. 19.00 w kawiarence. W programie: Nikt nie ma większej miłości od tej, gdy ktoś życie swoje oddaje za przyjaciół swoich – Ojciec Maksymilian Maria Kolbe”. Szczegóły na plakacie.
 2. Spotkanie w wtorek: parafialnej rady duszpasterskiej o godz 19.00, a parafialnej rady ekonomicznej o godz 20.30.
 3. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek od godz. 17.00 do 18.00, oraz w piątek od 16.00 do 18.00. Dzieciom co 15 min będzie udzielana Komunia Święta.
 4. W piątek od godz 19.00 do 19.30 spowiedź dla młodzieży. O godz 19.30 Msza Święta młodzieżowa. Kandydatom do bierzmowania przypominamy o obowiązkowych spotkaniach formacyjnych oraz o udziale w Mszy Świętej i spowiedzi pierwszego piątku miesiąca.
 5. W sobotę po Mszy św. porannej nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP.
 6. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 7. Za tydzień I niedziela adwentu i rekolekcje które będzie głosił Ojciec Roman Bielecki – dominikanin. Przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie, oraz kościołom prześladowanym.
 8. Za tydzień o godz 16.00 Msza Święta i poświęcenie medalików dzieciom, które przygotowują się do I Komunii Świętej. Medaliki można nabyć w sklepiku.
 9. Pani radca prawny Barbara będzie bezpłatnie udzielać porad w poniedziałek od godz 18.30 do 19. 30 w salce.
 10. Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Wypisane kartki jeszcze dziś można wrzucać do skrzynki, która jest wystawiona przy ambonce. Dziś o godz 17.30 ostatni różaniec za zmarłych polecanych w wymieniankach.
 11. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego.
 12. Zapraszamy do parafialnego sklepiku. Są lampiony na roraty, oraz kalendarze.
 13. Spotkanie w klubie maluszka u Boromeuszka w poniedziałek o godz 12.00. Jutro w programie o 12.20 odbędzie się koncert z cyklu „Kompozytorzy pod Lupą”. Tym razem zobaczymy: GÓRALSKIE GAWĘDY u Karola Szymanowskiego. Serdecznie zapraszamy mamy z dziećmi.
 14. Przy wyjściu z kościoła na stoliki znajdują się obrazki z modlitwą za jednego kandydata do bierzmowania, oraz Jego rodzinę. Osoby chętne, które chciałby podjąć się takiej modlitwy do końca roku szkolnego o jak najlepsze owoce przyjęcia sakramentu bierzmowania, proszone są o zabranie obrazka.
 15. W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Jacek Pawlak w 66 r. życia,  zam. OPL 9. Zmarłego polećmy Bożej Opatrzności……Dobry Jezu…….

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.