Na I Niedzielę Wielkiego Postu 18. 02. 2018r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na I Niedzielę Wielkiego Postu 18. 02. 2018r.

 1. Gorzkie Żale w niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16.00, po nich około godz. 16.45 dodatkowa Msza Święta.
 2. Spotkanie klubu Pod Dębem Karola jutro o godz 19.00 w kawiarence pt: Boża Miłość. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Serdecznie zapraszamy.
 3. W piątek Droga Krzyżowa:
 • dla dzieci o godz. 17.00
  •    dla starszych po rannej i wieczornej mszy świętej
  •    dla młodych o godz. 19.30 w kościele
 1. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 2. Koperty na daninę diecezjalną zostały dołączone do książeczki kolędowej. Jeśli ktoś nie otrzymał to są wyłożone na stoliku przy wyjściu z kościoła. Za składane ofiary na daninę diecezjalną w czasie wielkiego postu do skrzynki wystawionej przy ambonce dziękujemy – Bóg Zapłać.
 3. Zapraszamy do parafialnego sklepiku.
 4. Pod balkonem przy konfesjonale można nabyć paschaliki na stół wielkanocny jako dzieło pomocy Caritas, oraz książkę o naszej parafii.
 5. Wielki Post jest okresem wzmożonej aktywności duchowej. Dlatego zapraszamy do włączenia się w dobre przeżycie tego czasu poprzez różnego rodzaju postanowienia. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są wyłożone karteczki z propozycją na 1 tydzień Wielkiego Postu….za tydzień kolejna propozycja……
 6. W najbliższą środę istnieje możliwość uzyskania bezpłatnej pomocy w rozliczeniu podatku z Urzędem Skarbowym. Osoby chcące skorzystać z tej pomocy proszone o zabranie ze sobą dokument lub PIT z ubiegłego roku. Dyżur w środę w godz. 17:00 – 19:00 w kawiarence.

Drogim Parafianom i miłym gościom życzymy owocnego czasu Wielkiego Postu