na Uroczystość św. Karola Boromeusza 04. 11. 2018r.

 1. Spotkanie grupy Miłosierdzia Bożego jutro po wieczornej Mszy Św.
 2. Spotkanie nowej parafialnej rady ekonomicznej w wtorek o godz 19.00.
 3. Msza Święta w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, Ojczyzny i parafii w środę o godz 18.00. Po Mszy spotkanie w kawiarence.
 4. Zapraszamy na kolejne spotkanie duchowej szkoły – myśli i dziedzictwa św. Jana Pawła II. Msza Święta w czwartek o godz. 18.00 z kazaniem wprowadzającym, a po Mszy Świętej konferencja, którą wygłosi ks. Krystian Sammler.
 5. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz 19.00.
 6. W sobotę od godz 9.30 ks. Bartek odwiedzi chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 7. Za tydzień w naszej parafii II niedziela miesiąca tzw. niedziela budowlana.
 8. Za tydzień na Mszy Świętej o godz 12.15 będzie śpiewał nasz parafialny chór Canticorum. Po Mszy Świętej krótki koncert.
 9. Msza Święta i poświęcenie książeczek dzieciom I Komunijnym za tydzień o godz. 16.00. Książeczki można nabywać w sklepiku.
 10. Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Wypisane kartki można wrzucać do skrzynki, która jest wystawiona przy ambonce. Codziennie pół godz. przed mszą wieczorną na różańcu  modlimy się za naszych zmarłych.
 11. Polecamy nowy nr Przewodnika Katolickiego i Gościa Niedzielnego.
 12. Zapraszamy do parafialnego sklepiku.
 13. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Regina Preiss w 92 r. życia, zam. OPL 6. Zmarłą polećmy Bożemu Miłosierdziu….. ..Dobry Jezu……..
 14. Za tydzień przed kościołem Caritas będzie rozprowadzać rogale marcińskie. Dochód z tych rogali będzie przeznaczony na przygotowanie wigilii dla bezdomnych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.