Na 5 Niedzielę Zwykłą 10. 02. 2019r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła  będą przeznaczone na dalsze prace przy wykończeniu świątyni. Pojawiły się nowe cegiełki z wizualizacją ściany w prezbiterium. Prace montażowe kamienia w prezbiterium rozpoczną się na początku sierpnia. 

Wszystkim dobrodziejom składam Wielkie Bóg Zapłać.

 1. Muzyczne wielbienie ze wspólnotą „Poznanie Jezusa” jutro o godz 19.00 w kaplicy.
 2. Jutro będziemy przeżywać wspomnienie M. B. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych w najbliższą sobotę o godz 10.00. Po Mszy Świętej dla chorych spotkanie w kawiarence. Prosimy członków rodzin lub sąsiadów o pomoc chorym w dotarciu do naszej świątyni.
 3. Spotkanie parafialnej grupy Caritas w wtorek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 4. Spotkania przygotowujące do bierzmowania w wtorek:

– klasa 8 grupa dziewczyn o godz 18.00

– klasa 8 grupa chłopców o godz 19.00

– klasa III gimnazjum o godz 19.00

 1. W tym tygodniu spotkania przygotowujące do I Komunii Świętej:

– klasa I w wtorek o godz 17.00

– klasa II i III w czwartek o godz 17.00

– szkoła 102 w piątek o godz 17.00

 1. Krąg biblijny w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 2. Spotkanie dla młodzieży w piątek o godz 19.00 w kawiarence.
 3. Za tydzień zbiórka przed kościołem do puszek na Caritas.
 4. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 5. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 6. Zostało nam 5 wolnych miejsc na parafialną pielgrzymkę na Sycylię, oraz 9 miejsc na pielgrzymkę do Częstochowy. Szczegóły w biurze.
 7. Pani prawnik Barbara będzie bezpłatnie udzielać porad prawnych jutro od godz 18.00 do 19.00 w kawiarence.
 8. W wtorek 5 marca przed środą popielcową pragniemy zorganizować w kawiarence zabawę karnawałową dla seniorów. Spotkanie rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 18.00, a następnie kolacja i wspólna radość do godz. 23.15. Zapisy i szczegóły w sklepiku.
 9. Przed szkołą 29 znaleziono obrączkę. Informacja w świetlicy szkolnej lub u proboszcza.

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.