VII niedziela w ciągu roku – 24 lutego 2019 r.

 1. Dziś gościmy Remigiusza – proboszcza z Bolechowa, który głosi Słowo Boże, a po Mszach zbiera ofiary na budowę kościoła parafialnego. Bóg Zapłać za wsparcie tego Bożego dzieła.
 2. Muzyczne wielbienie ze wspólnotą „Poznanie Jezusa” jutro od godz. 19.00 w kaplicy.
 3. Spotkanie grupy pielgrzymkowej we wtorek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence. Temat spotkania: Relacja i wspomnienia z pielgrzymki do Japonii i na Filipiny.
 4. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę o godz. 19.00 w kawiarence.
 5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek dla dzieci od godz. 16.00 do godz. 18.00, oraz dla młodzieży od 19.00 do 19.30. Msza Święta z udziałem młodzieży o godz.19.30, na którą zapraszamy młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami. Po mszy św. krótkie spotkanie z rodzicami.
 6. W sobotę po Mszy Świętej porannej nabożeństwo wynagradzające I Soboty.
 7. W sobotę od godz. 9.00 odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
 8. Polecamy prasę katolicką: Przewodnik Katolicki oraz Gościa Niedzielnego.
 9. Za tydzień zbiórka przed kościołem na misje i dzieła które prowadzą misjonarze.
 • Zapraszamy do parafialnego sklepiku.
 • W dniach od 3 do 7 czerwca pragniemy zorganizować pielgrzymkę do Zakopanego z 1-dniowym wyjazdem na Słowację. Koszt 900zł. Program w gablocie. Zapisy w biurze. Prosimy również o potwierdzenie pielgrzymki do Częstochowy poprzez wpłatę 75zł.
 • W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Jan Walerian Postawa w 93 r. życia, zam. OPL 14 oraz śp. Grzegorz Józef Śmiankowski w 85 r. życia zam. OPL 11. RIP.

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.