Intencje mszalne

intencje 16-22 września

16.09.2019 Poniedziałek Św. Korneliusza, pap. i Cypriana, bp.
8.00   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.     W kolejną rocz. urodzin Ewy i Jakuba z prośbą o potrzebne łaski dla Nich

3.     + Andrzej Krystkowiak – msza św. pogrzebowa

18.00   1.     + Małgorzata Harcej – od męża

2.     + Aleksandra Rosikiewicz – od wnuka Tomasza z rodz.

17.09.2019 Wtorek  
8.00   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.     + Helena Stachowska – od Jadwigi Sękowskiej i Urszuli Walczak

18.00   1.     W 58 r. ślubu: Zenon i Sabina Szubert z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, miłość i zdrowie dla Dostojnych Jubilatów i całej rodziny

2.     + Marek, Feliks i Maria Bodanowscy

18.09.2019 Środa Św. Stanisława Kostki, zak., Patrona Polski i Młodzieży
8.00   1.     + Stanisław, Marta Olejniczak i zm. z rodz. Olejniczaków i Grzesiaków

2.     + Franciszka (ona), Stefania i zm. z rodz. Strzelińskich, Mocnych i Kraszewskich

18.00   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.      W 15 r. ślubu: Joanna i Tomasz oraz w 50. Rocz. ślubu: Wanda i Władysław Wicher  z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, miłość i zdrowie dla Dostojnych Jubilatów i całej rodziny

19.09.2019 Czwartek  
8.00   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.     + Krystyna Żak – od chrześniaczki Violetty Krzyżanowskiej z mężem i córką

18.00   1.     + Stefan Glema w 31 r. śm i zm. z rodz.

2.     + rodziców: Olech i Aleksandra Rosikiewicz oraz Anna, Czesław i Tadeusz Stefaniak

3.     + Andrzej Stasiak – od żony i dzieci

4.     Z okazji 50 – tych urodzin dyrygenta Roberta Kurczewskiego – int od chórzystów „Canticorum”

20.09.2019 Piątek Św. Andrzeja Kim Taegon, pr. i Pawła Chong Hasang i Tow., mm.
8.00   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.     + Marta, Henryk Laskowscy, Zofia Bilewicz-Krukowska i zm. rodziców – od Henryka

18.00   1.     + Sylwester Łeszyk w 6 r. śm. oraz zm. z rodz. Łeszyk i Marciniaków

2.     + Józef i Lina (ona) Pańczak i zm. z rodz.

21.09.2019 Sobota Św. Mateusza, ap. i ew.
8.00   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.     + Danuta Łukaszewska, Mariusz i Jacek Majewscy w kolejne rocz. śm.

18.00   1.     + Gertruda, Stanisław, Zenon, Daniela Paterek, Benigna, Jan, Robert Szukała, Andrzej Paśka i Andrzej Kegel

2.     W 55 r. ślubu: Irena i Jerzy z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo, miłość i zdrowie dla Dostojnych Jubilatów, dzieci, wnuków i prawnuków oraz + zm. z obu stron

22.09.2019 25. NIEDZIELA w ciągu roku  
8.00   + Stanisława i Stanisław, Marian Mińscy
9.30   + Stefania Bolt w 60 r. śm. i zm. z rodz.
11.00   W 8 r. urodzin Ida, w 4 r. urodzin Eliza z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Nich, rodziców i całej rodziny
12.15   1.     + Urszula Kaźmierczak – gregoriańska

2.     W 50 r. urodzin Maria-Dorota Niedzielska z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Jubilatki i całej rodziny

18.00   + Marian Klingier w 2 r. śm. – od żony i córki z rodz.
19.30   O zdrowie i Boże błogosławieństwo oraz dary Ducha Świętego dla Włodka i Jego rodziny