Na 6 Niedzielę Zwykłą 16. 02. 2020r.

 1. Dziś przed kościołem zbiórka do puszek na misje. Bóg Zapłać za dar miłosierdzia wobec potrzebujących pomocy w krajach misyjnych.
 2. Muzyczne wielbienie ze wspólnotą „Poznanie Jezusa” w poniedziałek  o godz 19.00 w kaplicy.
 3. Spotkanie klubu „Pod Dębem Karola” w poniedziałek o godz 19.00 w kawiarence. Gościem spotkania będzie ks. prob Mirosław Musiał a temat: „ Wszystko w moim życiu postawiłem na Maryję – sługa Boży kard. Stefan Wyszyński – Prymas Polski”. Szczegóły na plakacie.
 4. Spotkanie dla dzieci jako przygotowanie do I Komunii Świętej:

Klasa I – wtorek o godz 17.00

Klasa II i III – czwartek o godz 17.00

Szkoła 102 – piątek o godz 17.00.

 1. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla młodzieży klasy 8 w wtorek o godz 18.30.
 2. Spotkanie grupy: „ Różaniec przytulaniec” w środę po wieczornej Mszy Świętej w kościele. Zapraszamy również nowe osoby, które chciałby się modlić za swoje dzieci lub wnuków.
 3. Spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży w piątek o godz 19.00 w kawiarence.
 4. W październiku pragniemy zorganizować parafialną pielgrzymkę na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Szczegóły na tablicy ogłoszeń. Zapisy w biurze.
 5. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 6. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 7. Pani Basia bezpłatne będzie udzielać porad prawnych w środę od godz 18.00 w kawiarence.
 8. Chór Canticorum zaprasza nowe osoby umiejące i lubiące śpiewać. Próby w każdy czwartek o godz 18.00 w salce obok kawiarenki.
 9. Serdeczne Bóg Zapłać składamy kolejnym 3 rodzinom i osobom samotnym, które włączyły się w budowę organów piszczałkowych poprzez nabycie 1 złotej i 2 srebrnych cegiełek. Fundatorów tych cegiełek pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach. Organy chcemy poświęcić w maju na 100 lecie urodzin św. Jana Pawła II.
 10. Trwa rekrutacja do Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Bł. Natalii Tułasiewicz, Publicznego Liceum Ogólnokształcącego im. Kard. Augusta Hlonda i Niepublicznego Przedszkola Katolickiego Stowarzyszenia Wychowawców w Poznaniu przy ul. Mińskiej 32. DRZWI OTWARTE 19 lutego w godz. 16-20.
 11. Z okazji święta Katedry Świętego Piotra w czwartek 20 lutego o godz. 18.00 odbędą się w Katedrze Poznańskiej uroczyste Nieszpory pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, Metropolity Poznańskiego. Homilię wygłosi Biskup prof. Michał Janocha z Archidiecezji Warszawskiej.
 1. Bal karnawałowy dla dzieci od godz. 17.00 do 19.00 w kawiarence za 1,5 tygodnia w wtorek przed środą popielcową.
 2. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Andrzej Olejniczak w 88 r. życia, zam. ul. Naramowicka 47, śp. Ignacy Zieliński w 83 r. życia, zam. OPL 9, oraz śp. Władysława Łowińska-Małecka w 98 r. życia, zam OPL 5. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu……

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.