Na Święta Bożego Narodzenia 25.12. 2020 r.Ukochani Parafianie i przyjaciele parafii z całego serca życzymy, aby cud Bożego Narodzenia dokonał się również w każdym sercu. Niech Boże Dziecię Wam Błogosławi w czasie Świętowania i na każdy dzień po świętach – tego Wam życzą – Wasi duszpasterze. 1. Msze Święte w I i II Święto Bożego Narodzenia jak w każdą niedzielę. 2. W drugi dzień Świąt zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny UAM, oraz szkoły katolickie. 3. Od drugiego święta – Nowenna do Dzieciątka Jezus o godz. 17.30. 4. Serdeczne dziękujemy – Bóg Zapłać składamy rodzinie, która włączyła się w budowę organów piszczałkowych poprzez nabycie złotej cegiełki. Fundatorów pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach. 5. Kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku. Plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Przez cały styczeń od poniedziałku do piątku o godz 19.00 kolęda w naszym kościele. O godz 19.00 Eucharystia w intencji zaproszonych parafian, a następnie słowo proboszcza i wspólne kolędowanie. Ofiary z tegorocznej kolędy pragniemy przeznaczyć na odnowienie kaplicy i salek parafialnych. 6. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Stefania Lawrenow w 92 r. życia, zam. OPL 6. Zmarłą parafiankę polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……..

Ukochani Parafianie i przyjaciele parafii z całego serca życzymy, aby cud Bożego Narodzenia dokonał się również w każdym sercu. Niech Boże Dziecię Wam Błogosławi w czasie Świętowania i na każdy dzień po świętach – tego Wam życzą – Wasi duszpasterze. 

  1. Msze Święte w I i II Święto Bożego Narodzenia jak w każdą niedzielę.
  1. W drugi dzień Świąt zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny UAM, oraz szkoły katolickie.
  1. Od drugiego święta – Nowenna do Dzieciątka Jezus o godz. 17.30.
  1. Serdeczne dziękujemy – Bóg Zapłać składamy rodzinie, która włączyła się w budowę organów piszczałkowych poprzez nabycie złotej cegiełki. Fundatorów pragniemy umieścić na tabliczkach pamiątkowych na organach.
  1. Kolędę rozpoczniemy po Nowym Roku. Plan kolędy jest wywieszony na tablicy ogłoszeń. Przez cały styczeń od poniedziałku do piątku o godz 19.00 kolęda w naszym kościele. O godz 19.00 Eucharystia w intencji zaproszonych parafian, a następnie słowo proboszcza i wspólne kolędowanie. Ofiary z tegorocznej kolędy pragniemy przeznaczyć na odnowienie kaplicy i salek parafialnych.
  1. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Stefania Lawrenow w 92 r. życia, zam. OPL 6. Zmarłą parafiankę polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……..