Na 6 Niedzielę Zwykłą 14. 02. 2021r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Ofiary będą przeznaczone na odnowienie kaplicy i salek parafialnych, oraz dokończenie prac związanych z naszymi organami. W ostatnim czasie udało nam się zamontować nowe wewnętrzne okna w kaplicy, oraz zostały przez specjalistę z Krakowa dostrojone nasze organy.

Przed kościołem można jeszcze nabyć cegiełki z wizualizacją organów.  

Wszystkim ofiarodawcom, dobroczyńcom składamy Wielkie Bóg Zapłać. 

 1. Dziś o godz 16.00 Msza Święta i odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.
 2. Muzyczne wielbienie ze wspólnotą „Poznanie Jezusa” w poniedziałek o godz 19.00 w kościele.
 3. W tym tygodniu Środa Popielcowa. Msze Święte o godz. 8.00, 10.00 i po południu o godz. 16.00, 17.00, 18.00 i 19.30. Podczas każdej Mszy świętej posypanie głów popiołem. W tym dniu obowiązuje post ścisły, czyli ilościowy i jakościowy.
 4. W środę nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy o godz. 7.45 i 17.45.
 5. W piątek Droga Krzyżowa:
 • dla dzieci o godz. 17.00
  •    dla starszych po rannej i wieczornej Mszy Świętej
  •    dla młodzieży o godz. 19.30
 1. Za tydzień Gorzkie Żale o godz. 16.00, po nich około godz. 16.45 – dodatkowa Msza Święta.
 2. Za tydzień zbiórka do puszek na Caritas.
 3. Zapraszamy do parafialnego sklepiku.
 4. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 5. Osoby, które nie mogły przybyć na kolędę do naszej świątyni prosimy, aby po Mszy Świętej ze stolika przy wyjściu z kościoła zabrały książeczkę, która była rozdawana na koniec naszego kolędowania.

Serdeczne Bóg Zapłać składamy za ofiary kolędowe i za ofiary złożone na konto parafialne.

 1. Na tablicy ogłoszeń można przeczytać o Ogólnopolskiej akcji pt: „ Pokuta rodzin – Niniwa”. Rozpoczęcie w środę popielcową a zakończenie w wielką sobotę. Można również przeczytać o odpustach z racji roku św. Józefa.
 2. W sobotę o godz 11.00 Msza Święta dziękczynna w Katedrze w intencji ks. Biskupa Damiana Bryla za Jego posługę w naszej diecezji.
 3. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Wanda Banasiewicz w 84 r. życia, zam. OPL 15, śp. Barbara Kaliska w 97 r. życia, zam. OPL 6, oraz śp. Małgorzata Malinowska w 69 r. życia, zam. ul. Winogrady. Zmarłe parafianki polećmy Bożej Opatrzności…….Dobry Jezu… 

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.