Na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 4. 04. 2021 r.

Niech Chrystus Zmartwychwstały obdarza Was zdrowiem nadzieją i miłością. Niech te święta chodź trudne po ludzku będą przeżyte w radości – tego Wam z całego serca życzą Wasi duszpasterze. Szczęść Boże.

 1. W I i II Święto Msze jak w każdą niedzielę. 
 2. Jutro przed kościołem zbiórka do puszek na KUL, Wydział Teologiczny UAM i szkoły katolickie. Bóg Zapłać
 3. W środę o godz 18.00 Msza Święta za Wspólnotę Żywego Różańca.
 4. W piątek ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje post. 
 5. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00 do 18.00.
 6. W piątek od godz 9.00 ks. Bartek odwiedzi chorych do których I sobotę miesiąca przychodził ks. Paweł. 
 7. W sobotę po rannej Mszy Świętej nabożeństwo ku czci Matki Bożej. 
 8. Spotkania dla dzieci jako przygotowanie do I Komunii Świętej odbędą się po Niedzieli Miłosierdzia w kaplicy

  * 15 kwietnia – czwartek o godz. 17.00 – dzieci z naszej parafii i szkoły nr 29 i 38
  * 16 kwietnia – piątek o godz. 17.00 – dzieci z szkoły nr 102

 9. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. O godz. 15.00 w kościele uroczysta koronka, oraz poświęcenie nowych obrazów do kościoła: Jezusa Miłosiernego oraz św. Faustyny. 
 10. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw. niedziela budowlana. 
 11. Przypominamy, że nasza parafia ma swój kanał na YouTube. W wyszukiwarkę należy wpisać „Boromeusz Poznań” i kliknąć „Transmisja na żywo”. Transmitujemy wszystkie msze święte i nabożeństwa z naszego kościoła. Osoby, które uczestniczą On – line a chciałby przyjąć Komunię Świętą nie tylko duchową, to prosimy po jakiejkolwiek Mszy Świętej o przybycie do naszej świątyni, a my udzielimy Komunii Świętej. 
 12. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną do skrzynki wystawionej przy ambonce, oraz za ofiary złożone na konto parafialne. Bóg Zapłać.
 13.  W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Irena Dziubczyńska w 80 r. życia, zam OPL 14, śp. Stanisław Kowalczyk w 75 r. życia, zam. OPL 3, śp. Bronisława Suwiczak w 78 r. zycia, zam. OPL7, śp.  oraz śp. Wirginia Chudzińska-Grzegórzko w 85 r. życia, zam OPL 14. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……