XIX Niedziela Zwykła – 08 SIERPNIA 2021

  1. W niedziele sierpnia Msza Święta wieczorna tylko o godz. 20.00. W sierpniu biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
  1. Nabożeństwo fatimskie w piątek 13 sierpnia. Msza św. i różaniec, a potem procesja fatimska.
  1. Zapraszamy na koncert organowy Assumpta est Maria z okazji uroczystości Wniebowzięcia NMP, który odbędzie się w sobotę 14 sierpnia po mszy św. wieczornej. 
  1. W przyszłą niedzielę uroczystość Wniebowzięcia NMP. Przed kościołem, przed każdą mszą św. będzie można nabyć wiązanki ziół i kwiatów, które poświęcimy podczas mszy św. Składane ofiary będą przeznaczone na inwestycje parafialne, natomiast po mszy św. zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
  1. Organizujemy pielgrzymkę do Sanktuarium maryjnego na Świętą Górę do Gostynia. Pielgrzymka odbędzie się w środę 15 września. Wyjazd o godz. 8.00 autokarem. W programie: różaniec, msza św., nabożeństwem Lourderskim, wspólny posiłek i występy artystyczne. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii po mszach św. i w biurze parafialnym. Zachęcamy do pielgrzymki!
  1. Polecamy Przewodnik Katolicki oraz Gościa Niedzielnego.
  1. W tym tygodniu odszedł do wieczności: +Alicja Araszkiewicz w 82 r. życia, zam. ul. Zagrodnicza, +Jan Szkudlarek w 90 r. życia, zam. ul. Naramowicka, +Janina Lulka w 87 r. życia, zam. OPL 4, +Eugeniusz Kaczmarek w 88 r. życia, zam. OPL 12. Polecamy Ich Miłosierdziu Bożemu… Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie … 

Wszystkim życzymy pięknego świętowania Dnia Pańskiego