Ogłoszenia duszpasterskie

11. Niedziela Zwykła – 18 czerwca 2023 r.

1. Dziś Parafialny Rajd Samochodowy. 14:00. W programie konkurencje dla kierowców i pasażerów na placu manewrowym, zwiedzanie, radosne konkurencje rodzinne pomiędzy ekipami zakończone grillowaniem w gospodarstwie agroturystycznym. Zapraszamy, aby zapisywać się w zakrystii.

2. Członków Parafialnej Grupy Miłosierdzia zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. i spotkanie.

3. Spotkanie dla rodziców ministrantów, którzy wyjeżdżają na letni obóz w góry odbędzie się w poniedziałek po Mszy św. wieczornej.

4. We wtorek o 19:00 spotkanie młodzieży kończący rok formacyjny

5. Krąg biblijny w najbliższą środę po Mszy św. (19:00) w sali białej w piwnicy. Temat spotkania Księga Nahuma i zniszczenie Niniwy.

6. W piątek przypada dzień Ojca. Msza wieczorna zostanie sprawowana w intencji ojców z naszej parafii oraz ojców naszych parafian, zarówno żyjących jak i zmarłych. Zapraszamy

7. W sobotę będziemy przeżywać Parafialny Dzień Chorych. Msza św. o 9:30, po której udamy się na wspólne śpiewanie oraz kawę i ciasto.

8. Spotkanie popielgrzymkowe do Libanu odbędzie się w przyszłą niedzielą o 15:00 w domu parafialnym.

9. Nasza parafia współorganizuje jedenastodniową pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-25 października br. z bardzo ciekawym programem. Bliższe informacje na plakatach oraz w zakrystii.

10. W zakrystii można kupić książkę Zofii Leitgeber, Parafia św. Jana Bosko w Poznaniu, 1945-1989, w cenie 50 zł. Przedstawia ona m.in. budowę kościoła, w która włączało się wielu naszych parafian.

11. Biuro parafialne otwarte w poniedziałek i czwartek w godz. 16:30-17:30 oraz w piątek i sobotę 8:30-9:00.

12. Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego oraz Przewodnika Katolickiego.

13. Bardzo dziękujemy za wszelkie wyrazy troski o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym. Dziękujemy z udział w Oktawie Bożego Ciała, przygotowanie grilla dla parafian. Dziękujemy za posprzątanie kościoła i wszelkie prace porządkowe.

14. W minionym czasie do wieczności odeszli nasi parafianie śp. Marta Żelezik(l. 100) zam. OPL 10, śp. Waldemar Flaum (l. 62) zam. OPL 1 oraz śp. Urszula Dorożała(l. 93) zam. OPL 5. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie …

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa cały tydzień.