Ogłoszenia duszpasterskie

17. Niedziela Zwykła – 30 lipiec 2023 r.

1. Dziś po wszystkich mszach św. siostry dominikanki zbierają ofiary na funkcjonowanie prowadzonego przez siebie Domu Opieki Społecznej w Mielżynie.

2. We wtorek rozpoczynają się Światowe Dni Młodzieży w Lizbonie. Zapraszamy wszystkich do modlitwy w intencji błogosławionych owoców tego czasu.

3. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek i piątek

• w czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy św. wieczornej aż do godz. 21:00. Od godz. 18:45 do 19:15 członkowie Towarzystwa Przyjaciół Seminarium będą modlić się o nowe powołania kapłańskie i za powołanych. O godz. 20:30 różaniec, który Grupa Miłosierdzia Bożego i o 21:00 Apel Jasnogórski.

• w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17:00.

• w sobotę o godz. 7.40 Godzinki, o godz. 8:00 Msza św. wynagradzająca Nieopalanemu Sercu NMP, piętnastominutowe rozważanie i różaniec.

4. Można się jeszcze zapisywać w zakrystii lub biurze parafialnym na pielgrzymkę do Ziemi Świętej w dniach 15-25 października br. Program i inne informacje w gablotach.

5. Biuro parafialne otwarte w lipcu i sierpniu w dni powszednie bezpośrednio po mszach św. o 8:00 i 18:00.

6. Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego oraz Przewodnika Katolickiego.

7. Bardzo dziękujemy za wszelkie wyrazy troski o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym. Dziękuję za posprzątanie kościoła, domu parafialnego i terenów przykościelnych

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli, a dzieciom i młodzieży bezpiecznych i Bożych wakacji.