Ogłoszenia duszpasterskie

25. Niedziela Zwykła – 24 września 2023 r.

1. Dziś Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy.

2. Spotkania Kręgu Biblijnego w czwartki o 18:50 w Sali Białej w piwnicy. Tematem spotkania będzie: „Jak prześladowania i kryzysy wpłynęły na rozwój pierwotnego Kościoła”. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać Słowo Boże i uczyć się jest wprowadzać w życie.

3. Ks. Jakub odwiedzi swoich chorych z sakramentami w najbliższą sobotę (30.09) od 9:30.

4. Zbiórka dla ministrantów i tych, którzy chcieliby zostać ministrantami odbędzie się w sobotę o 10:00.

5. Wszystkie małżeństwa naszej parafii, które należą do Domowego Kościoła, niezależnie od tego, gdzie znajduje się ich krąg oraz te małżeństwa, które pragną zbliżać się do Boga we dwoje w Domowym Kościele zapraszamy w sobotę na Mszę św. o 11:00 i spotkanie w kawiarence! Pragniemy stworzyć nowe kręgi DK w naszej parafii. Jeżeli jakieś małżeństwo nie może przybyć w najbliższą sobotę, a pragnie zapoznać się z Domowym Kościołem – prosimy o kontakt w zakrystii, w biurze parafialnym lub telefonicznie.

6. W sobotę 7.10 nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Szamotuł. Zainteresowanie jest na tyle duże, że konieczne było zamówienie drugiego autokaru, w którym jest jeszcze 10 wolnych miejsc. Chętni mogą zapisać się w zakrystii.

7. Biuro parafialne czynne w poniedziałki i czwartki 16:30-17:30 oraz piątki i soboty 8:30-9:00.

8. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafię.

9. W ostatnim czasie do wieczności odeszli naszych parafianie: śp. Lesław Łabudziński l. 83, zam. ul. Naramowicka 47; śp. Danuta Konarska l. 89, zam. OPL 7 oraz śp. Janina Sibilska l. 80, zam. OPL 8.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.