Ogłoszenia duszpasterskie

XXVIII Niedziela Zwykła – 15 października 2023 r.

1. Dziś Dzień Papieski – przed kościołem zbiórka na fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.

2. Spotkanie ministrantów starszych we wtorek o godz. 19:00 w salce młodzieżowej.

3. Różaniec dla dzieci w czwartek o 17:00.

4. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 18:50 w sali białej w piwnicy Domu Parafialnego. Tematem spotkania będzie: „Żydowskie ugrupowania religijno-polityczne czasów Nowego Testamentu”. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać Słowo Boże i uczyć się jest wprowadzać w życie.

5. Próba Zespołu Młodzieżowego w czwartek o 19:15 w salce młodzieżowej w piwnicy.

6. Spotkanie dla ministrantów młodszy i tych, którzy chcieliby zostać ministrantami w sobotę o 11:00.

7. Zapraszamy na pierwsze spotkanie duszpasterstwa dzieci. Będzie to spotkanie organizacyjne dla wszystkich którzy chcą wyłączyć się duszpasterstwo dzieci. Szczególnie zapraszamy dzieci w wieku szkolnym i ich rodziców oraz wszystkich tych, którzy chcą włączyć się do współpracy. Pierwsze spotkanie w sobotę (21.10) na godzinę 17:00 w kawiarence domu parafialnego.

8. W sobotę i niedzielę z racji rocznicy poświęcenia naszego kościoła oraz ze względu na wspomnienie św. Jana Pawła II w naszej parafii będą obecne relikwie tj. sutanna, pas, buty i piuska naszego świętego rodaka. Niech ten dzień będzie dniem wielkiej wdzięczności zarówno za nasz kościół, tych którzy go tworzyli oraz nieustannie włączają się budowanie wspólnoty parafialnej oaz za pontyfikat Jana Pawła II.

9. Pragniemy zorganizować w naszej parafii kurs lektorski dla ministrantów i osób świeckich. Kurs będzie odbywał się przez 3 soboty listopada. Chętnych prosimy o zapisywanie się w zakrystii do przyszłej niedzieli.

10. Osoby, które pragną zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok zapraszamy do biura parafialnego.

11. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w poniedziałek 16:30-17:30, czwartek 16:00-17:00 oraz piątek i sobotę 8:30-9:00.

12. Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego i Przewodnika Katolickiego.

13. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafię w wymiarze duchowymi i materialnym.

14. W minionym tygodniu do wieczności odszedł nasz parafianin śp. Wiktor Walkowiak – l. 87, zam. OPL 5. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.