Ogłoszenia duszpasterskie

XXXII Niedziela Zwykła – 12 listopada 2023 r.

1. Dzień Solidarności z Kościołem prześladowanym.
2. Pragniemy wysprzedać towar z naszego sklepiku – w promocyjnych cenach. Dlatego sklepik będzie otwarty raz w miesiącu. Zapraszamy dziś po mszy św. o 8:00, 9:30, 11:00 i 12:30.
3. Duszpasterstwo młodzieży wraz z zespołem młodzieżowo-akademickim rozprowadza dziś po każdej mszy św. rogale świetomarcinskie Dochód przeznaczony jest na duszpasterstwo młodzieży.
4. Schola dorosłych śpiewa we wtorek na Mszy św., a następnie ma swoją próbę, na którą zaprasza wszystkie osoby pragnące włączyć się przez śpiew w liturgię.
5. Zbiórka dla ministrantów starszych we wtorek o 19:00.
6. Członków Grupy Miłosierdzia Bożego zapraszamy w środę na Mszę św. o 18:00 i spotkanie w kawiarence.
7. Spotkanie Kręgu Biblijnego w czwartek o 18:50 w sali białej w piwnicy Domu Parafialnego. Tematem spotkania będzie: „Antiochia – miasto, gdzie chrześcijaństwo otworzyło się na pogan”. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać Słowo Boże i uczyć się jak wprowadzać je w życie.
8. Wszystkich członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszamy w piątek na Mszę św. o 18:00 i spotkanie w kawiarence.
9. Kurs lektorski rozpoczyna się w najbliższą sobotę (18.11) o 9:00 w sali Jana Pawła II.
10. Spotkaniu duszpasterstwa dzieci w sobotę o 17:00 w salce na parterze domu parafialnego.
11. Zostały ostatnie wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę śladami św. Pawła na Cypr w dniach 10-17.04.2024. Wylot z Poznania. Bliższe informacje na plakatach, jak również w programach, które można wziąć w zakrystii.
12. Juz dzisiaj informujemy, że 25 listopada pragniemy zorganizować zabawę andrzejkowa dla młodzieży. Zabawa rozpocznie się o 19:00 i potrwa do 22:00. Serdecznie zapraszamy. Można rezerwować sobie czas.
13. W zakrystii można zakupić książka naszego parafianina p. Bogusława Janik pt. „Spełnione życie siostry Canisii (Reginy Piękniewskiej)” w cenie 60 zł.
14. Trwa czas szczególnej modlitwy za zmarłych. Kartki na wymieniani znajdują się przy wejściach do kościoła. Wypełnione kartki będzie można wrzucać do skrzynki pod amboną. Bóg zapłać za składane ofiary.
15. Osoby, które pragną zamawiać intencje Mszy św. na przyszły rok zapraszamy do biura parafialnego.
16. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i czwartek 16:30-17:30 oraz piątek i sobotę 8:30-9:00.
17. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafię w wymiarze duchowymi i materialnym.
18. W minionym tygodniu do wieczności odeszli nasi parafianie śp. Paweł Kasprzyk l. 67; zam. OPL 5; śp. Janusz Szymański l. 76, zam. OPL 13 oraz śp. Marek Skibiński l. 68, zam. ul. Naramowicka. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.