Na 3 Niedzielę Wielkanocną 10 .04. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na 3 Niedzielę Wielkanocną 10 .04. 2016r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła  będą przeznaczone na dalsze prace przy budowie, oraz na spłatę rat.

W ostatnim czasie zapłaciliśmy kolejną ratę za parking. Rozpoczęliśmy prace związane z przygotowaniem witraży na kopule kościoła, które chcielibyśmy zamontować do czerwca. W związku z tym pojawiły się nowe cegiełki jako pamiątkę włączenia się w tworzenie tych witraży. Rozpoczęliśmy też nasadzenia zieleni wokół parkingu. Prosimy, aby osoby parkujące samochody zwróciły uwagę na te krzewy.

Wszystkim dobrodziejom składam Wielkie Bóg Zapłać.

 1. Spotkanie dla małżeństw i młodych samotnych w wtorek o godz. 19.00 w kawiarence. Gościem spotkania będzie misjonarz, który przez kilka lat pracował na Madagaskarze.
 2. W tym tygodniu spotkania dla dzieci jako przygotowanie do I Komunii Świętej:

– klasa I – w wtorek o godz. 17.00

– klasa III – w czwartek o godz. 17.00

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci z klasy III dotyczące I Komunii Świętej w czwartek o godz. 19.00 w kaplicy.
 2. Z racji jubileuszu chrztu Polski za tydzień w niedzielę o godz. 16.00– Msza Święta w intencji osób, które od powstania naszej parafii zostały ochrzczone w naszej kaplicy i kościele. Zapraszamy dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych i dziadków na odnowienie przyrzeczeń chrztu świętego.
 3. Jutro rozpoczyna się 4 dniowa pielgrzymka w Beskidy. Zbiórka przed kościołem o godz. 5.00.
 4. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 5. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego.
 6. Polecamy: Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 7. W biurze wydawane są karty wakacyjne dla dzieci, które chcą uczestniczyć:
 • w obozie formacyjno- wypoczynkowym nad morzem w Kamieniu Pomorskim, Świnoujściu i Międzyzdrojach w dniach od 16 do 22 lipca
 • w półkoloniach od 4 do 8 lipca, oraz od 1 do 5 sierpnia.
 1. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Ryszard Jagaciak w 81 roku życia, zam.                 OPL 4, śp. Hubert Kużdowicz w 78 r. życia, zam. ul. Szelągowska, śp. Zofia Przybył w 95 r. życia, zam. ul. Czapla, oraz śp. Helena Czapulak w 85 r. życia, zam. OPL 6. Zmarłych polećmy Bożej Opatrzności…..Dobry Jezu……

Drogim parafianom i miłym gościom życzymy owocnego przeżywania czasu Wielkanocnego.