Na Niedzielę Bożego Miłosierdzia 3 .04. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na Niedzielę Bożego Miłosierdzia 3 .04. 2016r.

 1. Dziś w kościele uroczysta koronka do Bożego Miłosierdzia o godz. 15.00, a młodzież zaprasza na śpiewaną koronkę na godz. 19.10.
 2. Dziś rozpoczyna się tydzień miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka na Caritas. Bóg Zapłać za wsparcie dzieł które prowadzi Caritas Archidiecezjalna.
 3. Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dodatkowa Msza Święta o godz. 10.00. Na Mszy Świętej o godz 18.00 – będzie można podjąć zobowiązanie duchowej adopcji, czyli krótkiej modlitwy połączonej z 1 dziesiątka różańca odmawianej codziennie przez 9 miesięcy za dziecko poczęte a jeszcze nie narodzone.
 4. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania:

– dla klasy III Gimnazjum w poniedziałek o godz. 18.45.

– dla klasy I Gm – grupa chłopców w środę o godz. 19.15

 1. W tym tygodniu spotkanie dla dzieci z klasy II jako przygotowanie do I Komunii Świętej w środę o godz. 17.00.
 2. W środę Msza Święta o godz 18.00 – w intencji Wspólnoty Żywego Różańca, Ojczyzny i parafii, a po Mszy Świętej spotkanie w kawiarence.
 3. Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach duchowej szkoły – myśli i dziedzictwa św. Jana Pawła II. Msza Święta w czwartek o godz. 18.00 z kazaniem wprowadzającym, a po Mszy Świętej konferencja, którą wygłosi filipin ks. dr Adam Adamski na temat: „Sprawiedliwe miłosierdzie”.
 4. Spotkanie przygotowujące młodzież na spotkanie z Papieżem w Krakowie w ramach Światowych Dni Młodzieży w piątek o godz. 19.30 w kawiarence. Zapraszamy młodzież.
 5. W tym tygodniu próba spowiedzi dla dzieci z szkoły nr 29:

– klasa 3 B – poniedziałek o godz. 17.00

– klasa 3 A – czwartek o godz. 17.00

– klasa 3 C – piątek o godz. 17.00

– szkoła 38 po następnej niedzieli

 1. Proszę o potwierdzenie uczestnictwa w pielgrzymce do Bawarii poprzez wpłatę 2 raty.
 2. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 3. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego. Są różnego rodzaju artykuły mogące służyć jako prezent I Komunijny. Od jutra będzie można również w sklepiku odbierać zamówione alby dla dzieci I Komunijnych.
 4. Polecamy: Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 5. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw. niedziela budowlana.
 6. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Krystyna Gawrońska w 75 r. życia, zam. OPL 4. Zmarłą parafiankę polećmy Bożej Opatrzności…..Dobry Jezu……

Drogim parafianom i miłym gościom życzymy owocnego przeżywania czasu Wielkanocnego