Ogłoszenia duszpasterskie

Na 10 Niedzielę Zwykłą 05. 06. 2016 r.

Ogłoszenia Parafialne Na 10 Niedzielę Zwykłą 05. 06. 2016 r.

 1. Dziś gościmy Księży Kleryków naszego seminarium, którzy głoszą słowo Boże, a po Mszach Świętych przed kościołem zbierają ofiary na utrzymanie seminarium. Za wsparcie składamy Bóg Zapłać.
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.
 3. Spotkanie parafialnej grupy Caritas w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 4. Spotkanie dla dzieci jako przygotowanie do I Komunii Świętej:
 • klasa I w wtorek o godz. 17.00
 • klasa II w środę o godz. 17.00
 1. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
 2. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.30.
 3. W sobotę od godz. 9.00 – ks. Sebastian i ks. Paweł odwiedzą chorych i starszym wiekiem parafian.
 4. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 5. Za tydzień w naszej parafii 2 niedziela miesiąca tzw: niedziela budowlana.
 6. Zwolniły się 3 miejsca na wrześniową parafialną pielgrzymkę do Czarnogóry, Albanii i Chorwacji. Szczegóły w biurze parafialnym.
 7. W roku Miłosierdzia pragniemy dnia 7 lipca zorganizować jednodniową pielgrzymkę po sanktuariach Wielkopolski, m. in.: do Gostynia, Borku Wlkp, oraz Górki Duchownej gdzie znajdują się bramy miłosierdzia. W czasie drogi będą głoszone konferencje przez naszego byłego wikariusza ks. Adriana Przybeckiego na temat uczynków Miłosierdzia. Koszt 45 zł. Zapisy w biurze.
 8. Polecamy czasopisma: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 9. W każdą sobotę czerwca w parafii św. Marcina od godz. 12.30 do 15.00 trwają zapisy na Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 10. Wspólnota młodych małżeństw i osób samotnych dziś organizują rodzinną majówkę nad jeziorem w okolicach Kórnika. Dojazd samochodami. Zbiórka przed kościołem o godz. 14.45. W programie nabożeństwo czerwcowe, gry i zabawy oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi.
 11. Pielgrzymka dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami do Kiekrza do Sióstr Miłosierdzia w sobotę 18 czerwca. Zbiórka o godz. 16.00 w Kiekrzu. W programie: Msza Święta nad jeziorem w miejscu objawienia, spotkanie z siostrami oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Spotkanie zakończy się około godz. 19.00.
 12. „Sąsiedzi z ul. Ugory zapraszają w najbliższą sobotę na piknik pod hasłem „Kwiatek dla seniora”. Pomóż ukwiecić Dom Pomocy Społecznej mieszczący się na ul. Ugory. Przynieś kwiatek doniczkowy i posadź go razem z nami. Festyn odbędzie się na terenie ogrodu DPS Ugory w godz. od 10.00 do 14.00.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.