Na 10 Niedzielę Zwykłą 05. 06. 2016 r.

Ogłoszenia Parafialne Na 10 Niedzielę Zwykłą 05. 06. 2016 r.

 1. Dziś gościmy Księży Kleryków naszego seminarium, którzy głoszą słowo Boże, a po Mszach Świętych przed kościołem zbierają ofiary na utrzymanie seminarium. Za wsparcie składamy Bóg Zapłać.
 2. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.
 3. Spotkanie parafialnej grupy Caritas w poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 4. Spotkanie dla dzieci jako przygotowanie do I Komunii Świętej:
 • klasa I w wtorek o godz. 17.00
 • klasa II w środę o godz. 17.00
 1. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po Mszy Świętej wieczornej.
 2. Spotkanie grupy młodzieżowej w piątek o godz. 19.30.
 3. W sobotę od godz. 9.00 – ks. Sebastian i ks. Paweł odwiedzą chorych i starszym wiekiem parafian.
 4. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 5. Za tydzień w naszej parafii 2 niedziela miesiąca tzw: niedziela budowlana.
 6. Zwolniły się 3 miejsca na wrześniową parafialną pielgrzymkę do Czarnogóry, Albanii i Chorwacji. Szczegóły w biurze parafialnym.
 7. W roku Miłosierdzia pragniemy dnia 7 lipca zorganizować jednodniową pielgrzymkę po sanktuariach Wielkopolski, m. in.: do Gostynia, Borku Wlkp, oraz Górki Duchownej gdzie znajdują się bramy miłosierdzia. W czasie drogi będą głoszone konferencje przez naszego byłego wikariusza ks. Adriana Przybeckiego na temat uczynków Miłosierdzia. Koszt 45 zł. Zapisy w biurze.
 8. Polecamy czasopisma: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 9. W każdą sobotę czerwca w parafii św. Marcina od godz. 12.30 do 15.00 trwają zapisy na Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 10. Wspólnota młodych małżeństw i osób samotnych dziś organizują rodzinną majówkę nad jeziorem w okolicach Kórnika. Dojazd samochodami. Zbiórka przed kościołem o godz. 14.45. W programie nabożeństwo czerwcowe, gry i zabawy oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Serdecznie zapraszamy rodziców z dziećmi.
 11. Pielgrzymka dzieci I Komunijnych wraz z rodzicami do Kiekrza do Sióstr Miłosierdzia w sobotę 18 czerwca. Zbiórka o godz. 16.00 w Kiekrzu. W programie: Msza Święta nad jeziorem w miejscu objawienia, spotkanie z siostrami oraz ognisko. Prosimy zabrać kiełbaski. Spotkanie zakończy się około godz. 19.00.
 12. „Sąsiedzi z ul. Ugory zapraszają w najbliższą sobotę na piknik pod hasłem „Kwiatek dla seniora”. Pomóż ukwiecić Dom Pomocy Społecznej mieszczący się na ul. Ugory. Przynieś kwiatek doniczkowy i posadź go razem z nami. Festyn odbędzie się na terenie ogrodu DPS Ugory w godz. od 10.00 do 14.00.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.