Ogłoszenia duszpasterskie

Na 19 Niedzielę Zwykłą 07. 08. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na 19 Niedzielę Zwykłą 07. 08. 2016r.

 1. Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na wyprawkę szkolną dla dzieci z rodzin potrzebujących pomocy. Bóg Zapłać za wsparcie tego dzieła miłosierdzia.
 1. Msza Święta wieczorna w niedzielę wakacyjną o godz. 20.00.
 1. W wakacje biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
 1. W sobotę z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie połączone z procesją po Mszy Świętej o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszam.
 1. Od poniedziałku do piątku przeżywaliśmy półkolonie w naszej parafii. Dzieciom za udział, a opiekunkom za wielką pomoc – ks. Wikariuszowi, p. Dorocie, Agnieszce, Michałowi oraz młodzieży składam Wielkie Bóg Zapłać.
 1. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 1. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw niedziela budowlana.
 1. Jutro rozpoczyna się tygodniowy obóz ministrancki w górach. Zbiórka o godz.6.30 przed kościołem.
 1. W roku Miłosierdzia pragniemy dla seniorów dnia 16 sierpnia to jest wtorek zorganizować wyjazd do Kiekrza – do sióstr Miłosierdzia Bożego. Zbiórka o godz. 10.00 przed naszym kościołem, a powrót około godz. 15.00. W programie: Msza Święta nad jeziorem w miejscu objawienia, spotkanie z siostrami, koronka do Bożego Miłosierdzia, oraz ognisko z kiełbaskami. Zapisy w biurze.
 1. Archidiecezja Poznańska na 1050 rocznice Chrztu Polski przygotowała płytę DVD z filmem pt: Poznaj najstarsze biskupstwo w Polsce”. Płytę można nabyć przed kościołem jako cegiełkę. 
 1. W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Jan Banaszak w 80 r. życia, OPL 12. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu……..

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.