Na 19 Niedzielę Zwykłą 07. 08. 2016r.

Ogłoszenia Parafialne Na 19 Niedzielę Zwykłą 07. 08. 2016r.

 1. Dziś przed kościołem Caritas zbiera ofiary do puszek na wyprawkę szkolną dla dzieci z rodzin potrzebujących pomocy. Bóg Zapłać za wsparcie tego dzieła miłosierdzia.
 1. Msza Święta wieczorna w niedzielę wakacyjną o godz. 20.00.
 1. W wakacje biuro parafialne czynne od poniedziałku do piątku przez pół godz. po rannej i wieczornej Mszy Świętej.
 1. W sobotę z okazji 13 dnia miesiąca nabożeństwo fatimskie połączone z procesją po Mszy Świętej o godz. 18.00. Bardzo serdecznie zapraszam.
 1. Od poniedziałku do piątku przeżywaliśmy półkolonie w naszej parafii. Dzieciom za udział, a opiekunkom za wielką pomoc – ks. Wikariuszowi, p. Dorocie, Agnieszce, Michałowi oraz młodzieży składam Wielkie Bóg Zapłać.
 1. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 1. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw niedziela budowlana.
 1. Jutro rozpoczyna się tygodniowy obóz ministrancki w górach. Zbiórka o godz.6.30 przed kościołem.
 1. W roku Miłosierdzia pragniemy dla seniorów dnia 16 sierpnia to jest wtorek zorganizować wyjazd do Kiekrza – do sióstr Miłosierdzia Bożego. Zbiórka o godz. 10.00 przed naszym kościołem, a powrót około godz. 15.00. W programie: Msza Święta nad jeziorem w miejscu objawienia, spotkanie z siostrami, koronka do Bożego Miłosierdzia, oraz ognisko z kiełbaskami. Zapisy w biurze.
 1. Archidiecezja Poznańska na 1050 rocznice Chrztu Polski przygotowała płytę DVD z filmem pt: Poznaj najstarsze biskupstwo w Polsce”. Płytę można nabyć przed kościołem jako cegiełkę. 
 1. W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Jan Banaszak w 80 r. życia, OPL 12. Zmarłego polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu……..

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.