Na 6 Niedzielę Zwykłą 12. 02. 2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na 6 Niedzielę Zwykłą 12. 02. 2017r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła  będą przeznaczone na dalsze prace przy budowie, oraz na spłatę rat.

Wszystkim dobroczyńcom składam Wielkie Bóg Zapłać.

 1. Dziś o godz. 16.00 – Msza Święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej z obrzędem poświęcenia świec.
 2. W tym tygodniu spotkania dla dzieci jako przygotowanie do I Komunii Świętej:
 • klasa I – wtorek o godz. 17.00
 • klasa II – środa o godz. 17.00
 • klasa III – czwartek o godz. 17.00
 • szkoła nr 102 – piątek o godz. 17.00
 1. Spotkanie modlitewne dla małżeństw i młodych osób samotnych w wtorek o godz. 19.30. W programie adoracja przed Najświętszym Sakramentem w oprawie słowno muzycznej w kaplicy – rodzinne wielbienie.
 2. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 3. Spotkanie do bierzmowania dla klas III Gimnazjum – środa po Mszy św. wieczornej w kawiarence. Przypominamy, aby zabrać ze sobą opis świętego Patrona.
 4. W sobotę z racji Światowego Dnia Chorego o godz 10.00 Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych, a po Mszy Świętej spotkanie w kawiarence. Zapraszamy chorych i starszych wiekiem parafian. Prosimy parafian oraz członków rodziny o pomoc chorym w dotarciu do kościoła.
 5. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
 6. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 7. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. + Elżbieta Prętka w 77 r. życia, zam. OPL 12; śp. +Sabina Kostrzewska w 85 r. życia, zam. OPL 2 oraz śp. + Jacek Kmin w 68 r. życia, zam. ul. Kmieca. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…….Dobry Jezu…

 Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.