Na 5 Niedzielę Zwykłą 05.02.2017r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na 5 Niedzielę Zwykłą  05. 02. 2017r.

  1. W sobotę ks. wikariusz od godz 9.00 odwiedzi chorych i starszych wiekiem parafian z Komunią Świętą.
  2. Za tydzień 2 niedziela miesiąca w naszej parafii tzw. niedziela budowlana.
  3. Za tydzień w niedzielę o godz. 16.00 – Msza Święta dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej z obrzędem poświęcenia świec.
  4. Polecamy Przewodnik Katolicki, oraz Gość Niedzielny.
  5. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
  6. W sobotę 11 lutego będziemy przeżywać wspomnienie M. B. z Lourdes – Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Msza Święta z udzieleniem sakramentu chorych za 2 tygodnie w sobotę 18 lutego o godz 10.00. Po Mszy Świętej dla chorych będzie spotkanie w kawiarence.
  7. Z okazji XXVI Światowego Dnia Chorego zostanie odprawiona uroczysta Msza św. z błogosławieństwem na wzór Lourdes, którą odprawi Ksiądz bp. Zdzisław Fortuniak, w niedzielę 12 lutego o godz. 13.30 w kościele Matki Boskiej Bolesnej w Poznaniu przy ul. Głogowskiej. Po Mszy św. odbędzie się koncert w domu katolickim. Dokładniejsze informacje o obchodach dnia chorego i o białej sobocie można przeczytać w gablocie przy kaplicy.
  8. W tym tygodniu odeszli: śp. Władysława Dzikowska w 88 r. życia, zam. OPL 11, śp. Krystyna Świderska w 71 r. życia, zam. OPL 13, śp. Grażyna Osiewicz w 47 r. życia, zam. OPL 12, oraz śp. Romana Michalak w 82 r. życia, zam. OPL 9. Zmarłe parafianki polećmy Bożej Opatrzności…….Dobry Jezu…
  9. W gablotce przy kaplicy można przeczytać również komunikat pt: „Poznańska Policja Ostrzega”.

Parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia, a dzieciom wspaniałych ferii.