Ogłoszenia duszpasterskie

Na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 16. 04. 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 16. 04. 2017 r.

My Wasi duszpasterze,

życzymy, aby Chrystus Zmartwychwstały Błogosławił, wypełniając serce miłością, radością i pokojem. Niech te Święta będą Boże i rodzinne.

 Na piękne świętowanie życzymy – Szczęść Boże. 

 1. W I i II Święto Msze jak w każdą niedzielę. Jutro przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Wydział Teologiczny UAM, oraz szkoły katolickie.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych klas III w wtorek o godz. 19.00 w kaplicy.
 3. W piątek ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
 4. Pierwsza spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę:
 • 9.00 – grupa I
 • 10.30 – grupa II
 • szkoła 102 w piątek o godz. 17.00
 1. Osoby, które mogą i chcą włączyć się w organizację festynu parafialnego serdecznie zapraszamy na spotkanie w środę na 19.00 do kawiarenki. Festyn odbędzie się w niedziele 28 maja od godz. 14.00 do 21.00.
 2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. O godz 15.00 w kościele uroczysta koronka. Nowenna do Miłosierdzia Bożego połączona z koronką w święta o godz. 9.00, a od wtorku do soboty                              o godz 17.30.
 3. Za tydzień zbiórka do puszek na poszkodowanych w wojnie w Syrii.
 4. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną do skrzynki wystawionej przy ambonce. Bóg Zapłać.
 5. Polecamy prasę katolicką.
 6. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Marianna Nowicka w 98 r. życia, zam. ul. Kmieca. Zmarłą parafiankę polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……
 7. W czwartek o godz. 18.00 – uroczysta Msza Święta w Katedrze Poznańskiej z okazji 15 rocznicy posługi Ks. Arcybiskupa w naszej Archidiecezji.
 8. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej, czyli około godz. 18.50 w naszej parafii: „ Musical dedykowany św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu dzieci z zespołu Trzej Królowie oraz młodzieży z parafii pw. Objawienie Pańskie z udziałem proboszcza ks. Sebastiana Kujawy, który przez 10 lat posługiwał w naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych parafian na ten sobotni wieczór.