Na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 16. 04. 2017 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE
Na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 16. 04. 2017 r.

My Wasi duszpasterze,

życzymy, aby Chrystus Zmartwychwstały Błogosławił, wypełniając serce miłością, radością i pokojem. Niech te Święta będą Boże i rodzinne.

 Na piękne świętowanie życzymy – Szczęść Boże. 

 1. W I i II Święto Msze jak w każdą niedzielę. Jutro przed kościołem zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski i Papieski Wydział Teologiczny UAM, oraz szkoły katolickie.
 2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych klas III w wtorek o godz. 19.00 w kaplicy.
 3. W piątek ze względu na oktawę wielkanocną nie obowiązuje post.
 4. Pierwsza spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych w sobotę:
 • 9.00 – grupa I
 • 10.30 – grupa II
 • szkoła 102 w piątek o godz. 17.00
 1. Osoby, które mogą i chcą włączyć się w organizację festynu parafialnego serdecznie zapraszamy na spotkanie w środę na 19.00 do kawiarenki. Festyn odbędzie się w niedziele 28 maja od godz. 14.00 do 21.00.
 2. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia. O godz 15.00 w kościele uroczysta koronka. Nowenna do Miłosierdzia Bożego połączona z koronką w święta o godz. 9.00, a od wtorku do soboty                              o godz 17.30.
 3. Za tydzień zbiórka do puszek na poszkodowanych w wojnie w Syrii.
 4. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną do skrzynki wystawionej przy ambonce. Bóg Zapłać.
 5. Polecamy prasę katolicką.
 6. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Marianna Nowicka w 98 r. życia, zam. ul. Kmieca. Zmarłą parafiankę polećmy Bożemu Miłosierdziu……Dobry Jezu……
 7. W czwartek o godz. 18.00 – uroczysta Msza Święta w Katedrze Poznańskiej z okazji 15 rocznicy posługi Ks. Arcybiskupa w naszej Archidiecezji.
 8. W sobotę po Mszy Świętej wieczornej, czyli około godz. 18.50 w naszej parafii: „ Musical dedykowany św. Janowi Pawłowi II w wykonaniu dzieci z zespołu Trzej Królowie oraz młodzieży z parafii pw. Objawienie Pańskie z udziałem proboszcza ks. Sebastiana Kujawy, który przez 10 lat posługiwał w naszej parafii. Bardzo serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i starszych parafian na ten sobotni wieczór.