Ogłoszenia duszpasterskie

na 29 Niedzielę Zwykłą 21. 10. 2018r.

Ogłoszenia Parafialne na 29 Niedzielę Zwykłą 21. 10. 2018r.

 1. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II, oraz uroczystość poświęcenia naszej świątyni. Uroczysta Msza Święta o godz 18.00. Msza św. dla chorych i starszych parafian z zawierzeniem przez wstawiennictwo św. Papieża jutro o godz. 10.00. Dziś i jutro o godz 21.00 apel przy figurze św. Jana Pawła II. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 1. Różaniec od poniedziałku do piątku po mszy świętej wieczornej, a w sobotę i niedzielę o godz 17.30. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Muzyczne wielbienie w poniedziałek o godz 19.00 w kaplicy.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci klasy I, II i III w wtorek o godz 19.00 w kaplicy.
 4. Msza Święta w 10 rocz. postania Wspólnoty Żywego Różańca w środę o godz 18.00. Po Mszy i różańcu spotkanie w kawiarence.
 5. Krąg biblijny w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 6. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz 19.00.
 7. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Sabina Sterczała w 85r. życia, zam. OPL 7, oraz Marianna Kowalka w 79 r. życia, zam. OPL 15. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu…..
 8. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego, Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci a w nim odpowiedz na pytanie: „Kto powinien przychodzić do kościoła i brać udział w niedzielnej liturgii”, oraz książkę o naszej parafii.
 9. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 • Za tydzień na koniec tygodnia misyjnego przed kościołem zbiórka do puszek na misje.
 1. Za półtora tygodnia tj. w środę 31 października odbędzie się w naszej parafii drugi Balik Wszystkich Świętych! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Zachęcamy do przebrania dzieci za świętych patronów. Rozpoczęcie balu o godz. 17.00 modlitwą różańcową a następnie, w salkach parafialnych około półtoragodzinna zabawa, połączona z prezentacją świętych.
 2. Klub Maluszka u Boromeuszka zaprasza w najbliższą środę o godzinie 13:10 do kawiarenki na koncert pt.: STRAŻACKIE SYRENY.
  1. Klub Maluszka u Boromeuszka informuje, że koncert Strażackie Syreny, z przyczyn niezależnych od nas, pierwotnie zaplanowany na środę o godz. 13.10, odbędzie się w innym terminie.
 3. Przyjmujemy już intencje na przyszły rok.

 

 Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.