na 29 Niedzielę Zwykłą 21. 10. 2018r.

Ogłoszenia Parafialne na 29 Niedzielę Zwykłą 21. 10. 2018r.

 1. Jutro wspomnienie św. Jana Pawła II, oraz uroczystość poświęcenia naszej świątyni. Uroczysta Msza Święta o godz 18.00. Msza św. dla chorych i starszych parafian z zawierzeniem przez wstawiennictwo św. Papieża jutro o godz. 10.00. Dziś i jutro o godz 21.00 apel przy figurze św. Jana Pawła II. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 1. Różaniec od poniedziałku do piątku po mszy świętej wieczornej, a w sobotę i niedzielę o godz 17.30. Dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz 17.00. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
 2. Muzyczne wielbienie w poniedziałek o godz 19.00 w kaplicy.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci klasy I, II i III w wtorek o godz 19.00 w kaplicy.
 4. Msza Święta w 10 rocz. postania Wspólnoty Żywego Różańca w środę o godz 18.00. Po Mszy i różańcu spotkanie w kawiarence.
 5. Krąg biblijny w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 6. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży w piątek o godz 19.00.
 7. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Sabina Sterczała w 85r. życia, zam. OPL 7, oraz Marianna Kowalka w 79 r. życia, zam. OPL 15. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu…..
 8. Polecamy Przewodnik Katolicki i Gościa Niedzielnego, Mały Przewodnik Katolicki dla dzieci a w nim odpowiedz na pytanie: „Kto powinien przychodzić do kościoła i brać udział w niedzielnej liturgii”, oraz książkę o naszej parafii.
 9. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 • Za tydzień na koniec tygodnia misyjnego przed kościołem zbiórka do puszek na misje.
 1. Za półtora tygodnia tj. w środę 31 października odbędzie się w naszej parafii drugi Balik Wszystkich Świętych! Zapraszamy serdecznie wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Zachęcamy do przebrania dzieci za świętych patronów. Rozpoczęcie balu o godz. 17.00 modlitwą różańcową a następnie, w salkach parafialnych około półtoragodzinna zabawa, połączona z prezentacją świętych.
 2. Klub Maluszka u Boromeuszka zaprasza w najbliższą środę o godzinie 13:10 do kawiarenki na koncert pt.: STRAŻACKIE SYRENY.
  1. Klub Maluszka u Boromeuszka informuje, że koncert Strażackie Syreny, z przyczyn niezależnych od nas, pierwotnie zaplanowany na środę o godz. 13.10, odbędzie się w innym terminie.
 3. Przyjmujemy już intencje na przyszły rok.

 

 Wszystkim parafianom i gościom życzymy Bożego tygodnia.