na 30 Niedzielę Zwykłą 27. 10. 2019r.

 1. Dziś gościmy ks. Szczepana, który głosi słowo Boże, a po Mszach Świętych zbiera ofiary na buduje kościoła pw. Św. Moniki na Starym Strzeszynie. Bóg Zapłać za wsparcie tego pięknego Bożego dzieła – budowy kościoła.
 2. Różaniec dziś o godz. 17.30, od jutra do czwartku po wieczornej Mszy Świętej, a dla dzieci od poniedziałku do czwartku o godz. 17.00.
 3. Muzyczne wielbienie ze „Wspólnotą Poznanie Jezusa” w poniedziałek o godz 19.00 w kaplicy.
 4. Jutro z racji 28 dnia miesiąca o godz 21.00 apel Jasnogórski w kościele jako przygotowanie do nawiedzenia M. Bożej Częstochowskiej, które będziemy przeżywać w przyszłym roku 28 maja.
 5. Spotkanie grupy „Różaniec Przytulaniec” w wtorek o godz 19.00 w kościele.
 6. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od 17.00 do 18.00.
 7. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte jak w każdą niedzielę. Nabożeństwa żałobne na cmentarzach Junikowo i Miłostowo o godz 15.00. Na cmentarzach komunalnych będzie prowadzona zbiórka na renowację grobów Poznaniacy – Rossie.
  W czwartek wieczorna Msza Święta z Uroczystości Wszystkich Świętych. Zapraszamy w sposób szczególny osoby, które wybierają się na cmentarz i nie będą miały możliwości w piątek uczestniczenia w Eucharystii. W piątek nie obowiązuje post.
 1. W sobotę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 8.00 i o godz 10.00. Msza Św o godz 10.00 zostanie odprawiona za wszystkich, którzy odeszli z naszej rodziny parafialnej w ostatnim roku. Zapraszamy członków rodziny do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie znicza. Pamiętajmy, że od 1 do 8 listopada można codziennie za jedną dusze zyskać odpust zupełny. Warunki to: stan łaski uświęcającej, przyjęcie Komunii Świętej, oraz nawiedzenie cmentarza i modlitwa na cmentarzu: Ojcze Nasz, Wierzę w Boga, oraz jakąkolwiek modlitwa w intencjach wyznaczonych na dany dzień przez Ojca Świętego.
 2. Nabożeństwo I soboty po Mszy Świętej o godz 8.00.
 3. W sobotę od godz 9.00 Ks. Paweł, a ks. Proboszcz i ks. Bartek od godz 11.00 odwiedzą z Komunią Świętą chorych i starszych wiekiem parafian.
 4.  Msza Święta i poświęcenie książeczek dzieciom I Komunijnym za tydzień o godz. 16.00. Książeczki można nabywać w sklepiku.
 1. Na koniec tygodnia misyjnego za tydzień zbiórka przed kościołem na misje i misjonarzy.
 2. Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Czytelnie wypisane kartki można wrzucać do skrzynki, która od jutra będzie wystawiona przy ambonce. Codziennie od 3 listopada pół godz. przed wieczorną mszą na różańcu będziemy modlić się za naszych zmarłych.
 3. Polecamy nowy nr Przewodnika Katolickiego, Gościa Niedzielnego.
 4. Zapraszamy do parafialnego sklepiku.
 5. W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Barbara Preymann w 71 r. życia, zam. Gromadzka, śp. Danuta Staszak w 51 r. życia, zam. OPL 13, oraz śp. Mariola Kopiejewska w 61 r. życia, zam OPL 7. Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu…..Dobry Jezu…
 6. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 7. W czwartek odbędzie się w naszej parafii kolejny Balik Wszystkich Świętych! Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzicami. Rozpoczniemy o godz. 17.00 modlitwą różańcową a następnie, w kawiarence przez około 1, 5 godz zabawa, połączona z prezentacją świętych.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.