Pielgrzymko-Wycieczka „UKRAINA” Lwów – Kamieniec Podolski – Chocim 27.04-2.05.2020

Pielgrzymko-Wycieczka Parafii Św. Karola Boromeusza na os. Pod Lipami w Poznaniu „UKRAINA” Lwów – Kamieniec Podolski – Chocim Termin: 27.04 (poniedziałek)-2.05.2020 (sobota)

1 dzień 27.04.2020 poniedziałek:

Wyjazd z miejsca zbiórki ok. godz.  6:00 i przyjazd do Przemyśla ok. godz. 14.00 Spotkanie z przewodnikiem. Krótki spacer po Przemyślu- mieście zwanym „przedmieściem Lwowa”. Msza św. w katedrze rzymsko- katolickiej. Przejazd  przez granicę w Medyce.

Zakwaterowanie w hotelu we Lwowie, obiadokolacja, nocleg.

2 dzień 28.04.2020 wtorek:

Śniadanie, spacer na wzgórze Wysokiego Zamku- panorama miasta. Zwiedzanie Cmentarza Łyczakowskiego, chwila zadumy na cmentarzu Lwowskich Orląt. Spacer po lwowskiej starówce i jej największych zabytkach. Msza św. w katedrze rzymsko-katolickiej. Na zakończenie dnia czas wolny na filiżankę lwowskiej kawy i zakupy pamiątek. Obiadokolacja w hotelu, nocleg.

3 dzień 29.04.2020 środa:

Przejazd przez Poczajów– zwiedzanie prawosławnej Ławry Zaśnięcia Matki Bożej, następnie Krzemieniec– miasto Juliusza Słowackiego, Msza św. w polskim kościele, przejazd przez Tarnopol do Kamieńca Podolskiego. Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.

4 dzień 30.04.2020 czwartek:

Zwiedzanie zabytków miejskich Kamieńca Podolskiego oraz zwiedzanie legendarnej twierdzy. Msza św. w katedrze, Następnie przejazd do Chocimia– zwiedzanie twierdzy w Chocimiu oraz  Okopy św. Trójcy. Obiadokolacja, nocleg.

 

5 dzień 01.05.2020 piątek:

Po śniadaniu wyjazd grupy do kraju.

Przejazd do Drohobycza, krótki spacer, Msza św. w kościele polskim.
Przejazd na granicę do Krościenka.

Zakwaterowanie w hotelu po polskiej stronie, obiadokolacja, nocleg.

 

6 dzień  02.05.2020 sobota

Po śniadaniu wyjazd grupy w drogę powrotną do domu.

Po drodze zwiedzanie sanktuarium, Msza św.

Powrót w godzinach późnowieczornych.

 

Cena: 1350zł

Cena zawiera:
2 noclegi w hotelu we Lwowie, 2 noclegi w hotelu w Kamieńcu Podolskim, 1 nocleg w Lesko lub Sanoku (pokoje 2 os.lub 3 na życzenie, z łazienkami)
5 śniadań,  5 obiadokolacji, opieka pilota, usługi przewodnickie, opieka duchowna, bilety wstępów, ubezpieczenie NW, przejazd autokarem zach., opłaty drogowe
Dodatkowych opłat nie będzie.

 

Warunkiem uczestnictwa w wycieczce jest ważny
co najmniej 6 miesięcy po zakończeniu wyjazdu
paszport.