Ogłoszenia duszpasterskie

6. Niedziela Zwykła – 12 lutego 2023 r.

1. Trwają prace remontowe i inwestycyjne w naszej parafii. Udało się już: odmalować cały przedsionek do kościoła oraz wstawić kraty zabezpieczające organy w ciągu dnia, oraz wyremontować mieszkanie i pomieszczenia, w których mieszkali Ukraińcy. Zostały także wylane betonowe posadzki w piwnicach oraz przeprowadzone prace hydrauliczne. Nadal trwają dalsze prace adaptacyjne w piwnicach oraz prace elektryczne w domu parafialnym. Bardzo dziękujemy za złożone dziś ofiary na cele remontowe i inwestycyjne oraz wszelkie przelewy na konto parafialne.

2. Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam w poniedziałek na Mszę św. i spotkanie kawiarence

3. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich, którzy pragną poznawać Pismo Święte na spotkanie kręgu biblijnego w środę o 19:00 w sali Jana Pawła II (byłej kaplicy).

4. Adoracja Najświętszego Sakramentu każdego dnia z wyjątkiem czwartku o 17:30. W czwartek natomiast zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy św. do godz. 21:00. Proszę, aby różaniec o 20:30 poprowadzili członkowie Różańca Przytulańca.

5. Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. z kl. 3 zapraszam w piątek na Mszę św. i spotkanie w Sali Jana Pawła II. Chciałby już dziś poinformować, że spotkanie dla rodziców dzieci kl. 2 odbędzie się w poniedziałek (20.02) po Mszy św.

6. Caritas naszej Archidiecezji organizuje we wrześniu pielgrzymkę chorych do Lourdes – bliższe informacje u ks. Jakuba.

7. Za tydzień gościć będziemy ks. Wojciecha Borzyszkowskiego z parafii pw. św. Michała Archanioła we Lwowie.

8. Polecamy Przewodnik Katolicki oraz Gościa Niedzielnego.

9. Biuro parafialne otwarte jak przed okresem kolędowym: poniedziałek i środa 16:30-17:30, piątek i sobota 8:30-9:00.

10. Dziękujemy bardzo za wszelką troskę o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialny.

11. W minionym czasie do wieczności odeszła nasza parafianka śp. Bogusława Marciniak (l. 79) zam. ul. Wilczak 4. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Na cały tydzień wszystkim parafianom życzymy serdeczne szczęść Boże!

Parafia pw. św. Karola Boromeusza — os. Pod Lipami 100; 61-638 Poznań

tel.: 662 589 800
mail: boromeusz@archpoznan.pl www.boromeusz.pl
facebook: Parafia św. Karola Boromeusza w Poznaniu
konto: 81 1050 1520 1000 0023 1457 6121