Ogłoszenia duszpasterskie

VI Niedziela Wielkanocna – 14 maja 2023 r.

1. Nabożeństwa majowe każdego dnia maja o 17:30. Tematem rozważań są poszczególne formuły tekst Credo – czyli Wyznania Wiary. W soboty i niedziele maja zapraszamy na wieczory maryjne przy krzyżu o 20:45.

2. W najbliższą sobotę druga część dzieci z klas III przystąpi w pełni po raz pierwszy do sakramentu Eucharystii. Próby w poniedziałek, środę i czwartek wg podanego planu. W piątek po Mszy św. wieczornej dzieci i ich bliscy przystąpią do spowiedzi św. Zarówno dzieci, jak i rodziców polecamy modlitwie wszystkich parafian.

3. Młodzież naszej parafii zapraszamy do salki młodzieżowej (w piwnicy) na Krąg bliblijny we wtorek o 19:00. Tematem spotkania będzie niedzielna Ewangelia.

4. Wszystkich parafian zapraszamy serdecznie na Krąg biblijny w najbliższą środę po Mszy św. (18:50) do sali białej w piwnicy.

5. Również w środę swoje spotkanie mają członkowie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kawiarence.

6. Sobota 13. maja to pierwszy w tym roku nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją.

7. Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:00. Z racji na I Komunię św. nie będzie zbiórki dla ministrantów.

8. W tym tygodniu biuro parafialne otwarte w poniedziałek i środę w godz. 16:30-17:30 oraz w piątek i sobotę 8:30-9:00.

9. Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego oraz Przewodnika Katolickiego.

10. Bardzo dziękujemy za wszelkie wyrazy troski o naszą parafię w wymiarze duchowym i materialnym. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.

11. W minionym czasie do wieczności odeszli nasi parafianie śp. Halina Matysiak (l. 94) zam. ul. Kmieca oraz śp. Andrzej Archimowicz (l. 87) zam. OPL 15. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa cały tydzień