Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkanocna – 7 maja 2023 r.

1. Nabożeństwa majowe każdego dnia maja o 17:30. Tematem rozważań są poszczególne formuły tekst Credo – czyli Wyznania Wiary. W soboty i niedziele maja zapraszamy na wieczory maryjne przy krzyżu o 20:45.

2. W najbliższą sobotę pierwsze dwie grupy dzieci z klas III przystąpią w pełni po raz pierwszy do sakramentu Eucharystii. Próby w poniedziałek, środę i czwartek wg podanego planu. W piątek po Mszy św. wieczornej dzieci i ich bliscy przystąpią do spowiedzi św. Zarówno dzieci, jak i rodziców polecamy modlitwie wszystkich parafian.

3. Młodzież naszej parafii zapraszamy do salki młodzieżowej (w piwnicy) na Krąg bliblijny we wtorek o 19:00. Tematem spotkania będzie niedzielna Ewangelia.

4. Wszystkich parafian zapraszamy serdecznie na krąg biblijny w najbliższą środę po Mszy św. (18:50) do sali białej w piwnicy.

5. Również w środę swoje spotkanie mają członkowie Wspólnoty Żywego Różańca. Po Mszy św. spotkanie w kawiarence.

6. Sobota 13. maja to pierwszy w tym roku nabożeństwo fatimskie z różańcem i procesją.

7. Zbiórka dla kandydatów na ministrantów w sobotę o 9:00. Z racji na I Komunię św. nie będzie zbiórki dla ministrantów.

8. W tym tygodniu biuro parafialne otwarte w poniedziałek i środę w godz. 16:30-17:30 oraz w piątek i sobotę 8:30-9:00.

9. Polecamy lekturę Gościa Niedzielnego oraz Przewodnika Katolickiego.

10. Bardzo dziękujemy za wszelkie wyrazy troski o naszą parafię w wymiarze duchowymi i materialnym. Dziękujemy za posprzątanie kościoła.

11. W minionym czasie do wieczności odeszli nasi parafianie śp. Halina Matysiak (l.) zam. ul. Kmieca oraz śp. Andrzej Archimowicz (l. ) zam. OPL

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławieństwa na cały tydzień.