Ogłoszenia duszpasterskie

23. Niedziela Zwykła – 10 września 2023 r.

1. Członków Różańca Przytulańca zapraszamy w poniedziałek na Mszę św. wieczorna i spotkanie dotyczące autokarowej pielgrzymki do Matki Bożej Pocieszenia w Szamotułach w dniu 7 października. Wszyscy parafianie, którzy chcieliby wziąć w niej udział mogą od dziś zapisywać się w zakrystii. W planie jest Eucharystia w Sanktuarium, zwiedzanie zamku Górków i baszty Halszki, kawa, następnie biesiada w stadninie koni w Baborówku. Koszt wyjazdu to około 70 zł.

2. We wtorek swoje imieniny obchodzi ks. Amadeusz. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

W środę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po wieczornej mszy świętej.

3. Spotkania Kręgu Biblijnego w czwartki o 18:50 w Sali Białej w piwnicy. Z racji na przypadające tego dnia święto Podwyższenia Krzyża Świętego tematem spotkania będzie rola i wymowa krzyża i krzyżowania w Biblii i starożytności. Zapraszamy wszystkich, którzy pragną poznawać Słowo Boże i uczyć się jest wprowadzać w życie.

4. Członków Parafialnej Rady Ekonemicznej zapraszamy w piątek na Mszę św. i spotkanie.

5. W sobotę zapraszam ministrantów młodszych na zbiórkę o 11:00.

6. W sobotę o 12:00 młodzież naszej parafii wybiera się na V Diecezjalny Dzień Wspólnot Młodzieżowych do Śremu. Zapisy u ks. Jakuba

7. Spotkanie rodziców dzieci, które przystąpią do I Komunii św. w maju przyszłego roku, z powodu zebrań szkolnych odbędzie się nie w najbliższą środę lecz w środę 20.09. Już dziś zapraszamy na Mszę św. i spotkanie.

8. Wojownicy Maryi razem z ks. prob. Krzysztofem Różańskim serdecznie zapraszają na Noc Walki o błogosławieństwo dla Polski w piątek od 21:00 w kościele pw. Nawiedzenia NMP na Ratajach.

9. Jest kilka wolnych miejsc na pielgrzymkę do Jordanii w terminie od 25.02 do 03.03.2024. Osoby chętne mogą kontaktować się z ks. Amadeuszem.

10. Biuro parafialne czynne w poniedziałki i środy 16:30-17:30 oraz piątki i soboty 8:30-9:00.

11. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, którzy w minionym tygodniu troszczyli się o naszą parafię. Dziękujemy za ofiar złożone w ramach dzisiejszej składki remontowo-inwestycyjnej oraz za wszelkie przelewy na konto parafialne.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i błogosławionego tygodnia.