Na 11 Niedzielę Zwykłą 06. 2015 r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki przed kościołem  będą przeznaczone na dalsze prace prowadzone przy budowie, oraz na spłatę rat. W ostatnim czasie, zakupiliśmy gabloty, które zostały zamontowane przy kaplicy, tablice informacyjną która jest zawieszona na ścianie przy wejściu do kościoła, oraz wykonaliśmy około 70 % parkingu. Płatności mamy rozłożone na raty. Za około miesiąc firma budująca parking wróci i będą dalej prowadzone prace. Pojawiły się nowe cegiełki jako pamiątkę włączenia się w budowę parkingu. Za niedługi czas również pojawi się nowy konfesjonał.

 Za każdy dar serca składamy Wielkie Bóg Zapłać. 

 1. Nabożeństwa czerwcowe codziennie o godz. 17.45.
 2. Jutro rozpocznie się 4 – dniowa pielgrzymka nad morze do Trójmiasta. Zbiórka o godz. 6.00 na parkingu przed kościołem.
 3. Spotkanie przygotowujące do bierzmowania dla klasy II Gimnazjum w środę o godz. 19.00 w salce.
 4. Próba scholii dziecięcej w środę o godz. 17.00.
 5. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 6. Spotkanie dla pielgrzymów udających się na początku września do Grecji połączone z wpłatą II raty w piątek po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence. Trzecią ratę będzie można zapłacić za miesiąc.
 7. Zapraszamy do naszego parafialnego sklepiku.
 8. W każdą sobotę czerwca w parafii  św. Marcina od godz. 12.30 do 15.00 trwają zapisy na Poznańską Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.
 9. Za tydzień w niedzielę Archidiecezjalna Pielgrzymka mężczyzn i młodzieży męskiej do Sanktuarium Maryjnego w Tulcach. Msza Święta pod przewodnictwem ks. Biskupa o godz. 12.00. Zapraszamy mężczyzn.
 10. Dziś festyn na os. Zwycięstwa. Szczegóły na plakacie.
 11. Za tydzień przed kościołem Caritas zbierać będzie ofiary do puszek na wakacje dla dzieci z rodzin uboższych.
 12. Spotkanie grupy: Pod dębem Karola, za tydzień w poniedziałek 22 czerwca. Szczegóły na plakacie.
 13. W tym tygodniu odszedł do Pana: śp. Jan Wróbel w 83 r. życia, zam. OPL 13. Zmarłego polećmy Bożej Opatrzności……..Dobry Jezu……
 14. Polecamy czasopisma: Przewodnik Katolicki, Idziemy i Gość Niedzielny.

 

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia.