na 33 Niedzielę Zwykłą 13.11. 2016

Ogłoszenia Parafialne na 33 Niedzielę Zwykłą 13.11. 2016 r.

Dziś przeżywamy tzw. niedzielę budowlaną. Składka i po mszy rozprowadzane cegiełki  przy wyjściu z kościoła  będą przeznaczone na dalsze prace przy budowie, oraz na spłatę rat za parking, witraże i figurę św. Jana Pawła II. W ostatnim czasie pojawiły się nowe figury M. Bożej, oraz św. Józefa, które zostały zakupione we Włoszech.

Są cegiełki jako pamiątka włączenia się w budowę pomnika Jana Pawła II.  

Wszystkim dobrodziejom składam Wielkie Bóg Zapłać.

 1. Podwórkowe Kółko Różańcowe dla dzieci jutro o godz. 16.00 w salce.
 2. Spotkanie Klubu – „Pod Dębem Karola” jutro o godz. 19.00 w kawiarence. W programie: projekcja filmu pt: „ Męczennik naszych czasów – Arcybiskup Antoni Baraniak”, oraz spotkanie z autorką tego filmu Paną Jolantą Hajdasz. Bardzo serdecznie zapraszamy.
 3. Spotkanie dla rodziców dzieci klasy I, II i III w wtorek o godz. 19.00 w kaplicy.
 4. Spotkanie przygotowujące do sakramentu bierzmowania dla młodzieży klasy I – grupa chłopców w środę o godz. 19.00.
 5. Spotkanie parafialnej rady duszpasterskiej w środę po wieczornej Mszy Świętej w kawiarence.
 6. Spotkanie parafialnej rady ekonomicznej w środę o godz. 20.30.
 7. Przy wyjściu z kościoła na stole są wyłożone karteczki na wymienianki. Codziennie pół godz. przed mszą wieczorną na różańcu modlimy się za naszych zmarłych.

8 W tym tygodniu odeszli do Pana: śp. Aleksandra Ziętek w 88r. życia,    zam. OPL 6, oraz śp. Bolesław Skrzypczak w 82r. życia, zam OPL 12.       Zmarłych polećmy Bożemu Miłosierdziu….Dobry Jezu……

 1. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL i Wydział Teologiczny naszego Uniwersytetu, oraz szkoły katolickie. Bóg Zapłać za wsparcie tych     duchowych uczelni.
 2. Polecamy: Przewodnik Katolicki i Gość Niedzielny.
 3. Zapraszamy do parafialnego sklepiku. Można już nabywać lampiony na roraty, a od jutra będą medaliki dla dzieci I        Komunijnych.
 4. Jeszcze jedno ważne, ale i smutne ogłoszenie. Otóż ks. Sebastian zwrócił się do Ks. Arcybiskupa z prośbą o urlop      zdrowotny. Ks. Arcybiskup przychylił się do tej prośby i skierował     naszego wikariusza do innej parafii bez obowiązków wikariuszowskich.      Msza         Święta     dziękczynna za 2,5 letnią posługę w naszej         parafii ks. Sebastiana jutro o godz. 18.00. Bardzo serdecznie   zapraszamy. W wtorek na Mszy Świętej o godz. 18.00 przywitamy        nowego wikariusza – ks. Bartka Dolatę.

Wszystkim parafianom i gościom życzymy Błogosławionej niedzieli