Na Niedzielę Zesłania Ducha Św. 20. 05. 2018 r.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE Na Niedzielę Zesłania Ducha Św. 20. 05. 2018 r.

 1. Dziś I Komunia Święta o godz. 10.30 i 12. 30 w kościele. Od poniedziałku do piątku biały tydzień o godz 18.00.
 2. Od poniedziałku do piątku nabożeństwa majowe po wieczornej mszy, a w sobotę i niedzielę o godz 17.30.
 3. Spotkanie grupy biblijnej w czwartek po wieczornej Mszy Świętej.
 4. Spotkanie dla młodzieży w piątek o godz 19.30.
 5. Ze względu na festyn za tydzień w niedzielę Msze Święte wieczorne o godz. 18.00 i 19.30 w kaplicy.
 6. Rocznica pierwszej Komunii Świętej za 3 tygodnie w niedzielę 10 czerwca o godz. 11.00.
 7. Wyjazd dla młodzieży nad Pola Lednickie w sobotę 2 czerwca. Szczegóły u ks. wikariusza. Prosimy o potwierdzenie udziału poprzez dokonanie wpłaty.
 8. Zapraszamy do naszego sklepiku parafialnego.
 9. Dziękujemy za składaną daninę diecezjalną. Bóg Zapłać.
 10. Polecamy Przewodnik Katolicki, Gościa Niedzielnego.
 11. W tym tygodniu odeszła do Pana: śp. Bogumiła Filipiak w 93 r. życia, zam. ul. Wójtowska. Zmarłą polećmy Bożej Opatrzności……..Dobry Jezu……
 12. Na tablicy ogłoszeń można przeczytać o misji ewangelizacyjnej „Talitha kum” która od jutra będzie prowadzona w naszym mieście.
 13. Festyn parafialny będziemy przeżywać za tydzień w niedzielę 27 maja od godz 14.00 do 21.00. Losy można nabywać przed kaplicą i kościołem, oraz w sklepiku. Główne nagrody to m.in.: samolotowa wycieczka do Rzymu, samolotowa pielgrzymka do Lourdes, komputer Laptop, tablet, rower, wizyta u kardiologa, fryzjera, stomatologa, masaż leczniczy, kosiarka do trawy, złote serduszko, oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.
  Jeśli rodzina lub firma chciałaby jakiś nowy przedmiot ofiarować na loterię to prosimy o kontakt w zakrystii lub biurze parafialnym. Za każdy dar serca składamy serdeczne Bóg Zapłać.
  Pragniemy bardzo serdecznie poprosić niewiasty o upieczenie placka na festyn. Słodkie pyszności będzie można w dniu festynu przed południem przynosić do kawiarenki. Gdyby jakaś parafianka chciała przygotować trochę bigosu to prosimy o kontakt w sklepiku. I za taki dar serca dziękujemy. Mężczyzn, którzy chcieliby pomóc przy organizacji festynu, czyli ustawianiu namiotów i ławek to zapraszamy w sobotę na godz. 18.00.

Wszystkim życzymy pięknej niedzieli i Bożego tygodnia